2733
2739
فکرکنم 12500دربیاد ولی حتما جنس خوب بخرید نه ایرانی والکیا

واااای خیلی گرونه که!!!!!نه نمیتونم با این حساب😔😢

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوووف دلم خواست 

منم   

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

عزیزم با قرمه سبزی اشتباه گرفتی چون شبیه همن

کرفس ،لوبیا نداره

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
توچندمیتونی؟ برو سوال کن قیمت پارکت ارزونشم هست. 150اینها

ارزون بقول شما به درد نمیخوره.جنس خوبه باید زد،پس فعلا باید صرفنظر کنم،اما خیلی دلم میخاست☹

2738
صرفنظرنکن چون روزبه روز گرون میشه چکی بگیرید, یه طوری بزنید خیلی خوب راحت وشیکه

اره میدونم،اخه دست من نیست که،شوهرم قبول نمیکنه حتما.شما حتما پارکت کردین خونه رو،؟چند سال پیش،هزینش چقد شد برا شما

ماچهارسال پیش کردیم7یا8شد دقیق یادم نیست. 

خیلی گرون بوده پس.خوشبحالتون.مبل میخام بخرم خیلی زشت شدن،و کلی وسایل دیگه.ای بابا☹😔

خیلی گرون بوده پس.خوشبحالتون.مبل میخام بخرم خیلی زشت شدن،و کلی وسایل دیگه.ای بابا☹😔

وای اره مبل خیلی خوبه منم امسال عوض کردم برای خانه جدید. کلا مرض مبل دارم هرمبل قشنگی ببینم ضعف میرم

وای اره مبل خیلی خوبه منم امسال عوض کردم برای خانه جدید. کلا مرض مبل دارم هرمبل قشنگی ببینم ضعف میرم

عکسشو میدی ببینم چجورشو گرفتی،قیمتشم بگو

2706