2737
2734
عنوان

اونایی ک مدت طولانی دوست بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 104 پست

طولانی یعنی نیمخوادت گلم ......اعصابتو خرد میشه بگو تکلیفتو مشخص کنه

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

۶ سال و نیم‌دوست بودیم، همون هفته ای ک قرار گذاشت با خونواده ام ک میان خواستگاری منو از همه جا بلاک کرد رفت یه دهاتی از سمت خودشون گرفت

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم یکعدد خسته هستم ک دیگه اون روی سگم داره میاد بالا ولی خب دیگه

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2731

یا تو رو بیاد بگیره، یا وبا بگیره بمیره

قصی القلبم خودتونین

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
هزار بار گفتم میگ پول ندارم برا وسایلش و...

بگو قرار نیست خدا یهو پول بریزه سرت ک شده برو مسافرکشی پولشو جور کن

والا من تو حسابم ۷ برابر پولی ک نامزدم نیاز داشت بود

اصلاااا از من نخواست خودش رفت کارکرد برا ی شرکت اخرم شرکت خودشو زد داره با اون شرکت رقابت میکنه

بهش بگو .... نباشه

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
2740
😲شانس اوردی پس 

خیلی 

خدا رو شکر میکنم ک نشد 

😳چرا؟

بیمار بود

همون دوره دوستیمونم بارها و بارها خیانت کرد بعد اومد گریه زاری و اشک تمساح ریختن ک اشتباه کردم‌منو ببخش 

منم خنگ ، میبخشیدمش 

اونقد چشش دنبال زن و دختر مردم بود، خوبیایی ک در حقش میکردم‌ رو نمیدید 

بهش میگفتم‌چرا دس دس میکنی، میگفت دوس دارم اونقدر پولدار شم‌ک تو فامیلتون کم نیارم(اخه برا روستا بودش میگفت ما از شما سطح مالیمون پایین تره) 

اخرشم‌ رفت یکی از روستای خودشون گرفت ک طرف خراب از اب دراومد 😉

بیمار بود همون دوره دوستیمونم بارها و بارها خیانت کرد بعد اومد گریه زاری و اشک تمساح ریختن ک اشتباه ...

واقعا شش سال و نیم زندگیتو برا همچین فردی حروم کردی😒

اما نکته مثبتش اینه ک  آینده اتو با ازدواج باهاش خراب نکردی 

واقعا میگم خداروشکر ک این اتفاق نیفتاد 

2706