2733
2734
برای نوزاد روز هفتم نوزاد گوسفند میکشند و وشتش رو بین مومنان پخش میکنند که انگار پیامبر فرموده اگر ک ...

چیزه ما دوتا بچمون دنیا اومدن چهارروز بعدش فوت کردن اونارو چیکار کنیم؟

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا🙂 ‌کاربری واگذار شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیزه ما دوتا بچمون دنیا اومدن چهارروز بعدش فوت کردن اونارو چیکار کنیم؟

کلا عقیقه از روز ۷ میشه انجام داد 

یکی از شرایطش اینه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
وا ینی ایرانیا تااخرین نسلشون پسر پرستن چیه این عقاید اخه .مگه بچه دختر پسر داره خودتون که خانومید ا ...

اصلا برام مهم نبود فرق گذاشتنش.قدیمیه بذار دلش خوش باشه

ولی میخواستم ببینم واقعیه این مسئله

خدایا به امید تو
2738
یعنی قبل رو هفتم نباید انجام داد؟

نه از روز هفتم تا اخر عمر وقت هست برای هرکس که استطاعت داره ی جورایی مستحب واجب و ایناس

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
نه از روز هفتم تا اخر عمر وقت هست برای هرکس که استطاعت داره ی جورایی مستحب واجب و ایناس

چه خوب من میخواستم بگم روز دوم بکشیم هفتم که خیلی دیره

خدایا به امید تو
چه خوب من میخواستم بگم روز دوم بکشیم هفتم که خیلی دیره

دیگه خدا ی چیزی میدونسته حتما

2706