2737
2739
عنوان

دارم میمیرم +عکس😥

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 53 پست
گفتی دارم میمیرم،منتظر یه جنازه بودیم😃😂

بخدا هب ناامید شدم. انقد پاهام درد گرفته از بس سره گاز بودم.. 

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازع ی کماج رشتی درست کردم😁

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
2740
ایران کوکم دستورش خوبه ولی وانیلم میخواد

اره ریختم. نصف چایخوری وانیل. البته توی دستور فکر کنم گلابش رو کم گفته دو قاشق. نصف قاشقم زعفرون

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز

شاید شربت زیاد ریختی توی مواد بامیه ،اینحوری روی بامیه زود سرخ میشه وسطش خام می مونه، شربتت هم شاید زیاد جوشیده کلا ۵ دقیقه باید روی شعله باشه 

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
شاید شربت زیاد ریختی توی مواد بامیه ،اینحوری روی بامیه زود سرخ میشه وسطش خام می مونه، شربتت هم شاید ...

اها توی خمیر منظورته؟

2706