2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان خیلی ها با دوستی ازدواج میکنن مثلا تو خانواده ما هیچکس تقریبا سنتی نبود

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
من دوست بودم 2 سال و الانم 7 ساله ازدواج کردیم و هر روزم بهتر از قبلیم خداروشکر گوش شیطونا و تمااام ...

😶🙄😑😐😐😐😐😐😐😐😐😐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

هیچ تضمینی وجود نداره ولی تو دوستی آدم چشمش رو خیلی چیزا میبنده که بعد از ازدواج براش مهم میشن و با خودت میگی چرا قبلا فکرشو نکردم به نظرم خانواده خیلی میتونن کمک کنن 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 

معلومه که بله چه ربطی داره آخه 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
نه اصلا دوست من بعد ۶ سال دوستی و دو سال زندگی دارن طلاق میگرن. شوهرش ولش کرده

نمیشه کلی نظر داد

عوضش خیلی هارو دیدم دوست بودن الان چند ساله ازدواج کردن بچه دارن و خوبن درعوض خیلی هارو دیدم سنتی ازدواج کردن دارن طلاق میگیرن

نوع ازدواج مهم نیست آدمش مهمه 

هیچ وقت به تهش فکر نکن،چون ممکنه برسی به غم!ته زندگی به این قشنگی،میرسی به مرگ!ته یک روز خوب،ممکنه برسی به شبِ پراز فکر وخیال!ته یه خاطره قشنگ،ممکنه برسی به یه یادشبخیر! از حس وحال الانت لذت ببر،در لحظه زندگی کن.....‌‌...                 به تهش فکر نکن.😉🌹🙂