2737
2734
شاید یاسمین رو طبق دستور العملش نخوردن.من دوسال یاسمین خوردم خیلی عالی بود به محض قطع کردن ماه بعدش حامله شدم
وقتی بهم فشار عصبی وارد میشه کمرم درد میگیره شکمم قل قل میکنه(جمله معروف پسرم وقتی شبا گشنه اش میشه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره یاسمین چون خارجیه عوارضش خیلی کمه.من چون میگرن داشتم دکتر اینو بهم معرفی کرد لک و چاقی برام نیاورد.چرا کاندوم استفاده نمیکنی؟من خودم دیگه قرص استقاده نمیکنم بالاخره اینا هورمونین
وقتی بهم فشار عصبی وارد میشه کمرم درد میگیره شکمم قل قل میکنه(جمله معروف پسرم وقتی شبا گشنه اش میشه)
چند وقت عذاب افتادم از یه طرف رابطه نداشته باشیم شوهرم ازم فاصله میگیره مشاور گفته بذار ازاد باشه تا تمایل جنسیش برگرده چون این وضعیتش خوب نی از اون سمت تو رابطه ام همش نگران بچه ام خودم همش ترس دارم
نه اینکارو نکن که رابطه نداشته باشی بعد کلا سرد میشه.پس همون یاسمین رو استفاده کن فقط ماه اول احتیاط کن از ماه دوم دیگه خیالت راحت باشه.اگه هزینه قرص برات زیاده از ال دی استفاده کن
2706