2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا  وقتی میبینی بعضی از  مردا اینجور دست بزن  و رفیق باز و خیانتکارن   کمترین توقع داشتن پوله         اگه دوست دارید   تا زن خوشگل  آفتاب مهتاب ندیده با جهاز کامل  و خانواده خوب بیاد خدمتتون    شما هم هروقت دوست داشتی وسیرشدی ازش یه فصل کتک سیر بزن و فحش نثار خانواده اش بکن و وسایلش رو خرد بکن و برو سراغ دوست و رفیق بعدم پارتی مارتی و دوست دختر 

البته شما که میگم قصد جسارت ندارم    نوعی عرض میکنم همون دسته مردا که ابتدا گفتم       

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
چرا فکر میکنی همه پسرا این مدلین ؟؟؟؟

نوشتم بعضیها     چون همسر خودم یک فرشته اس واصلا اینجور نیست سرباز بود ازدواج کردیم  نه تنها پول نداشت خرج راهشو هم از پول توجیبی خودم میدادم که از بابام میگرفتم      عاشق هم نبودیم کاملا سنتی و اجباری   ولی پذیرفتم  اونم خیلی خیلی خوبه آروم و عاقل  پس همه نه بعضی ها     ولی تشخیص سخته 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
نه جدی ادم باشه بقیهاش اوکیه

والا دیدم دختره از نجابت و متانت و زیبایی و اخلاق عالییی ..تحصیلکرده ولی چون شاغل نیست و قدش بلند نبوده هر خواستگاری که میرفته واسش..میگفت چون قدش کوتاهه نههه..چون شاغل نیست نه

2740
اره یکی مثل پسرای شهر ما ک فقط در دخترای شاغلو میزنن بقیه دخترا ادم نیستن😐

خیلی چندشن اینجور افراد ک چشمشون ب دست همسر آیندشونه.ولی اینکه زن خودش ب میل خودش خرج کنه تو خونش فرق داره با اینکه طرف اصرار ب شاغل بودن داره 

والا دیدم دختره از نجابت و متانت و زیبایی و اخلاق عالییی ..تحصیلکرده ولی چون شاغل نیست و قدش بلند نب ...

خب بلاخره قد هم مهمه دو طرف باید به هم بیان مثلا من که قد بلندم و قدم ۱۸۸ هست نمیتونم با زیر ۱۶۵ ازدواج کنم 

خب بلاخره قد هم مهمه دو طرف باید به هم بیان مثلا من که قد بلندم و قدم ۱۸۸ هست نمیتونم با زیر ۱۶۵ ازد ...

طرف ۱۴۰ سانته بعد میگه من دختر قدبلنددددد میخوام..خو اینو کجای دلمون بزاریم😀😁😀😁

هر وقت دنبال دختر خوشگل نبودی  دخترا هم دنبال پول تونیستن. هروقت دخترو به خاطر اخلاقش خواستی.. ...

نه عزیز من به این چیزا ربطی نداره یه سری به اصرار مادرم رفتم خواستگاری یه دختر که اصلا ظاهر خوبی نداشت بیا ببین چه توقعاتی ک نداشت مهریه ۳۰۰ سکه و مراسم فلان و ادامه تحصیل و .......منم گفتم خدافظ

2706