2733
2739
عنوان

بیاین بگین با این پسر میشه زندگی کرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 95 پست
دو نفر که میخوان با هم زندگی کنن یا دارن زندگی میکنن ، نباید چیز پنهونی از هم داشته باشن بحث اعتماد ...

بهتر فرق پنهانکاری و حریم شخصی رو بدونی اول دوست من...شما ۱۲ سال با یه مرد شکاک زندگی‌کردی و قطعا اذیت شدی نگو لذت بردم از شک هاش که من باور نمیکنم.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر فرق پنهانکاری و حریم شخصی رو بدونی اول دوست من...شما ۱۲ سال با یه مرد شکاک زندگی‌کردی و قطعا اذ ...

اینطور که شما فکر میکنی نیست. من امروز فهمیدم واقعا نگران من بوده. و دلش نمی خواسته منو از دست بده‌ 

قطعا ما میتونیم با رفتارهای خودمون حتی با فرد شکاک زندگی را شیرین کنیم و به او اطمینان بدهیم.

اما کمی هم حق با شماست. واقعا بعضی اوقات آزاردهنده است.

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
روزگار همیشه بد بوده،این که دلیل نمیشه.زنها باید یادبگیرن استقلال فکری و عملی داشته باشن،مگه زن ...

این یه کار کاملا متقابله 

ینی هر دو طرف باید رمز پیج و موبایل همو داشته باشن

در غیر این صورت توی دوره ی الان خیلی کم اعتماد وجود داره

2731
آره درست می گین. دیروز سر همین مسئله قهر کردیم. خودش برگشت 

پس از همین امروز تصمیم بگیر وابستگیتو کم کن که اگه رفت ضربه روحی نخوری 

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!