2733
2739
مثلا ميگه. انتظارهم از زنم اينه پرحرف باشع كدوم مردي رو اينطور ديدي؟؟ بهم ميگه از كاشت ناخن و مژه ا ...

😂😂😂😂میدونم وضع مالیتون خوبه ها ولی بفرستش پیش شوهر من یه جوری ازش کار بکشه که وقتی رسید فقط بگه خواب

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونه چشو چالت شما که ماهی 😘😘

شرمندم نکن نازنینم😘😘😘

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
بعضیا که سنشون کمه داغن الان متوجه نمیشن تازه خوششونم میاد که شوهرشون براشون تعیین تکلیف کنه ولی چند ...

عزيزم من خوشحال نيستم چون الان بچه دار شدن زوده و من از پسش بر نميام بخصوص چون دانشجو هستم و بين دوتا شهر تو رفت و امدم بچه دار شدن فقط كارمو سخت ميكنه 

من ك راضي نيستم اونم حرف ميزنه ك بچه ميخوام. نميدارم قرص بخوري فلان وبهمان وگرنه تا من راضي نباشم نميشه ك 

تعيينتكليف نكرده نظرشو گفتع و داره اصرار ميكنه ك قبول كنم هر روز ي پيشنهاد ميده ك منو راضي كنه بهش ميگم تو اول ازدواج کن  بعد فكر بچه دار شدن باش🤦🏻‍♀️

2728
😂😂😂😂میدونم وضع مالیتون خوبه ها ولی بفرستش پیش شوهر من یه جوری ازش کار بکشه که وقتی رسید فقط بگه ...

من موندم این بشر اینهمه انرژی از کجا میاره 

صب ساعت هشت پا شد زفت سرکار کارش اپن رپز خیلی سنگین بود و روزه هم بود  بعد کارش یجوریه خیلی تو رفت و امد هست  کلی هم رانندگی کرده روز قبلشم تا ساعت پنچ صب با من حرف میزد ینی سه ساعت فقط خوابیده بود بعد برگشت خونه افطار اینا کرده باز بیدار موند باهام تا سحری و باز همون انرژی و باز صب باید پا میشد  میگم نکنه ی چی میزنه 🤦🏻‍♀️

البته اون روزا واقعا کارشون سنگین بود الان تا ظهر خوابه 

من موندم این بشر اینهمه انرژی از کجا میاره  صب ساعت هشت پا شد زفت سرکار کارش اپن رپز خیلی سنگی ...

😂😂😂والا معلومه جنسیم که میزنه ناخالصی ندارع اخه موادم ادمو این همه شادو شنگول نمیکنه 

من موندم  تو کار خدا 🤨🤨🤨شوهرمن جمعه ساعت ۱بیدار میشه بعد از ظعرا باید ساعت چهار بخوابه وگر نه‌ مخه منو میخوره 😂😂

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜