2737
2734
عنوان

ی نفر مزاحمم شده اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 96 پست

ببین تو هم یکم میخوای انگار بدت نیومده هرچقدر هم کنجکاوت کرد نباید جواب بدی ناراحت نمیشی شوهرت هی بایک زن پیام بازی کنه حالا هرچی 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای منم شماره ناشناس ک میزنگه جواب نمیدم تا قطع کنه بعد سریع به شوهرم میزنگم همونجا داغ داغ شماره رو ...

دقیقا منم اینقدر شوهرم بهم اعتماد پیدا کرده کلا سرم تو گوشی باشه هیچی نمیگه. درصورتی که خیلی حساس بود قبلا

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  

واقعا مشکوکه.... 

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2740

به شوهرت نشون بده اگ داشته امتحانت میکرده سر بلند بیای بیرون

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

اه حالم بهم خورد این حرفا رو بهت زد بدت نیومد؟! وااای موندم چطور بلاک نکردی داره به رختخواب کشیده میشه 

دقیقا منم اینقدر شوهرم بهم اعتماد پیدا کرده کلا سرم تو گوشی باشه هیچی نمیگه. درصورتی که خیلی حساس بو ...

آره دیگ وقتی ببینن هیچ پنهان کاری نیست اعتماد میکنن

ببین تو هم یکم میخوای انگار بدت نیومده هرچقدر هم کنجکاوت کرد نباید جواب بدی ناراحت نمیشی شوهرت هی با ...

چی میگی شما برا خودت  خجالت بکش من همش دارم تو چتام  بهش میگم شوهرمه یا نه بعد شما  میای میگی خودت میخوای

2706