2737
2734
دست شما درد نکنه عزیزجان ، انشالله حاجت روا 

خواهش میشه عزیزم 🌹🌿🌿🙏🙏 لطف دارید . التماس دعا 🙌🌹🌹🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
اجرتان باشهدا🙏🙏🙏 چشم حتما .. الان به نیت  پدر گرامی و بزرگوارتان صد صلوات و ۱۴ آیت‌الکرسی م ...

خیلی سپاس🙏🙏🌺🌺🌺

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من هرروز صلوات میفرستم فقط حال تایپ ندارم لایکت میکنم

چشم عزیزم .. نیازی نیست عزیز جان لایک هم لازم  نیست  من عطر حضورتون رو حس میکنم .فدای محبت شما بهترینم 😘😘😘😘🙏🌹🌹

به امید خدا همیشه سلامت و حاجت روا باشید ⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩🌹⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2728
@منتظرظهورآقا   @niloo_64   @nafasrad   @sssatefeh     سلام بر د ...

سلام صبحتون بخیر. ممنون صدام زدین

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
@z1999   @اهر   @zizi1398   @97endlesslove   @nazoknarenji   & ...

سلام عزیرم خیلی ممنون❤🌹🌹🌹

هیچ وقت به تهش فکر نکن،چون ممکنه برسی به غم!ته زندگی به این قشنگی،میرسی به مرگ!ته یک روز خوب،ممکنه برسی به شبِ پراز فکر وخیال!ته یه خاطره قشنگ،ممکنه برسی به یه یادشبخیر! از حس وحال الانت لذت ببر،در لحظه زندگی کن.....‌‌...                 به تهش فکر نکن.😉🌹🙂

۱۰۰صلوات،زیارت عاشورا هدیه به این شهید عزیز🌷🌷🌷

برای گرفتن حاجتم هم ۱۰۰صلوات جداگونه وسوره یاسین رومیخونم 

هدیه بهشون که برامن دعاکنن 

هیچ وقت به تهش فکر نکن،چون ممکنه برسی به غم!ته زندگی به این قشنگی،میرسی به مرگ!ته یک روز خوب،ممکنه برسی به شبِ پراز فکر وخیال!ته یه خاطره قشنگ،ممکنه برسی به یه یادشبخیر! از حس وحال الانت لذت ببر،در لحظه زندگی کن.....‌‌...                 به تهش فکر نکن.😉🌹🙂
2738

@دلبر۵۶۵۶۷۷ عزیزم هر روز بیا اینجا

سلام صبحتون بخیر. ممنون صدام زدین

سلام عزیزم .خوش آمدید . صبح شما عزیز هم بخیر باشه .. با آرزوهای قشنگ ،🌹🌹🌹

سلام عزیرم خیلی ممنون❤🌹🌹🌹

سلام عزیز .. خواهش میشه ،😘🙏 لطف دارید 

إن شالله حاجت روا شید 🙏🙏

سلام عزیز .. خواهش میشه ،😘🙏 لطف دارید  إن شالله حاجت روا شید 🙏🙏

ممنونم

اخر کار ما مانده ایم که اینها کی بودند واز کجا آمده اند که اینقدر باکمالات بودند وبه این درجات رسیدند وما هنوز غرق گناه اندر خم یک کوچه بن بست ، مادر گیتی عمرا " بیارید مثل آنها

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

اسی جان عزیزم صبح زیبایت بخیر چرا دیروز تا تاخیر عصر اومدی از صبح منتظرت بودم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
اسی جان عزیزم صبح زیبایت بخیر چرا دیروز تا تاخیر عصر اومدی از صبح منتظرت بودم

سلام عزیز دل . چون روز قبل نوشتم برای همه دوستان دیگه تگ نمیکنم دوستان رو بعد دیدم ماشاالله همه خواب موندن گفتم برم بیدار کنم دوستان رو 😂😂😍😘😘🌹🌹🌹

2706