2737
2734
عنوان

نياز به فال

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 136 پست

منم میخاام😃

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایشالا ک هر چی صلاحه برای هر کسی پیش بیاد ولی برای کاری یا چیزی ک براتون نه میاد و نمیشه اصرار و پافشاری نکنید شاید نشدنش بیشتر به صلاحتونه.ایشالا ک همه به خواست دلشون برسن

2731
ن فقط فاصله نیفته.برا من ۳ماه طول کشید.منم مشکل مالی برا شوهرم بود انقده زجر کشیدم تا اوکی شدیم.یعنی ...

ن بابا پول داااره 

باباش میگه من تازه دختر شوهر دادم نمیتونم برا توام الان برم جلو زوده 

وضعشون خوبه خونه ماشین داره 

ولی اونجایی ک کار میکنه حیوق نمیده هنوز لنگه همونه 😔😔😔😔

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
2738
ایشالا ک هر چی صلاحه برای هر کسی پیش بیاد ولی برای کاری یا چیزی ک براتون نه میاد و نمیشه اصرار و پاف ...

اخه مشکل اینه ک ماها نمیفهمیم خدا کارش درسته وگرنه ی لحظه اشک نمیریختیم ناله نمیکردیم.بخدا حتی اینکه هر چی میخوایم رو تو زمان خاصی میده ن زمانی ک ما میخوایم حکمت داره.چون اون درست و حسابی درستش میکنه کارتو ن یجور ک برا یکی دو روز باشه

خب عزیزم کمی صبر کنید چ اشکالی داره

مامانم دیگ نمیزاره ببینمش 

میگ اون موقعه بیشتر تلاش میکنه و زود تر میاد 

حتی دیروز ک سالگرد دوستیمون بود نزاشت برم ببینمش

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
برای اشتی میاد.اما این اقا پنهان کاره و نمیشه بهش اعتماد کرد

تورو خدا براي من ميگيري منم برات ميگيرم اگه بخواهي 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706