2737
2734
عنوان

نياز به فال

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 136 پست
تغییر وضیعت مثبت داری.بهبود و پیشرفت مالی دارین

برای منم میگیری عزیزم ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا مشکلت چیه

با یکی تو رابطم 

خیلی هم همدیگه رو دوست داریم خیلیا 

ولی نمیتونه بیاد خاستگاری بخاطر شرایط مالی 

مامان منم نمیزاره ختی ببینمش 

میگ بیاد زود تر جلو 

همه خانواده هام نیدونن جز بابام 

همه انتظار دارن امسال شوهر کنم 

سنی هم ندارم ۱۹ سالمه 😔 

ولی خیلی تحت فشارم 😔

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
2738
ی پیشنهاد مالی غیر منتظره داری ک زندگیتو زیرو رو میکنه تو موقعبت خیلی خوبی قرار می گیری و کلا بیشتر ...

ایول مرسی عزیزم . هرجا فال میگیرم درباره موفقیت مالی بهم میگه 😍

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
با یکی تو رابطم  خیلی هم همدیگه رو دوست داریم خیلیا  ولی نمیتونه بیاد خاستگاری بخاطر شرا ...

عزیز دلم

منم تو موقعیت شما بودم میدونم خیلی سخته.ختم۱۲۴هزار گرفتم یهو اومدن خواستگاری البته قبلش خیلی ختم برداشته بودم.مطمن باش خدا بهتذینا رو برات میخواد.من ۳سال بعد حاجتمو داد.اگه روز اول میشد برای همیشه این رابطه ت میشد.خدا خیلی بزرگه ماها کم طاقت و بی خبر از حکمتش

خدا از دهنت بشنوه😥 فالتون مجربه عزیزم ؟

عزیزم من فال گیر نیستم اما بنا ب دلایلی تار وت رو برا خودم یاد گرفتم.اگه میخواین فال کامل بگیرم براتون.یکی از چینشا هست ک واقعا همش درسته.مثلا اونشب برا بابای دوستم گرفتم اومد ک کارش درست میشه واقعا رفته سرکار الان

عزیز دلم منم تو موقعیت شما بودم میدونم خیلی سخته.ختم۱۲۴هزار گرفتم یهو اومدن خواستگاری البته قبلش خی ...

ختم ۱۲۴ هزار چجوریه گلم 

بخدا دیگ افتادم دنبال دعا و حاجت روایی اینا

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
2706