2737
2734
عنوان

لواژم خانگی fakir

| مشاهده متن کامل بحث + 6463 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من ایرانی بخری بهتر از چینی هست  حالا اگر آلمانی اصل یا هلندی اینا که بحثش جداست اونا ع ...

دقیقا منم سر اینک چینی و فیک نباشه اینو برداشتم ولی دو به شک شدم خواستم ببینم کسی داره کارکردش چطوره

2728
مارکش چیه؟ والا ۱۰۰ ملیون پول دادم میترسم

من نیولند گرفتم... فقط برقی هات شدن 100 ملیون؟؟؟؟؟ 🤦‍♀️🤦‍♀️خوب شد 9 ماه پیش عروس شدم🤦‍♀️🤦‍♀️

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
من نیولند گرفتم... فقط برقی هات شدن 100 ملیون؟؟؟؟؟ 🤦‍♀️🤦‍♀️خوب شد 9 ماه پیش عروس شدم🤦‍♀️🤦‍♀️

ظرفشویی ال جی خریدم ۱۶ ملیون خیلی چند صد برابر شده الان ظرفشوییم شده ۲۱

2740
به نظر من ایرانی بخری بهتر از چینی هست  حالا اگر آلمانی اصل یا هلندی اینا که بحثش جداست اونا ع ...

چینی ک دیگه خارجی حساب نمیشه بنجل حساب میشه 😂... 

من یخچال ال جی ساید 10 ماه پیش خریدم 16 ملیون... ظرفشویی بود 4 تومن ال جی... البته من منطقه آزاد خریدم اینجا گرون تر بود.. یخچالم 32 بود

الان دلار ۱۷ تومن فکر کنم خداروشکر سود کردی من تازه ماه پیش گرفتم وسایلمو ۱۴۱ تومن تا حالا شده هنوز کلی چیزا مونده سرویس چوب و فرش...

من یخچال ال جی ساید 10 ماه پیش خریدم 16 ملیون... ظرفشویی بود 4 تومن ال جی... البته من منطقه آزاد خری ...

الان یخچالت ماه پیش پرسیدم ۳۸

من خودم اسفند ۲۷ خریدم الان ۳۸ و هم نمی تونی پیدا کنی تحریمم دیگ ال جی نیس باشه هم گرووون

الان دلار ۱۷ تومن فکر کنم خداروشکر سود کردی من تازه ماه پیش گرفتم وسایلمو ۱۴۱ تومن تا حالا شده هنوز ...

سرویس چوب برو تهران چهار دونگه بخر... من مبل هام خریدم 12 تومن اینجا بودن 40 تومن... فرش هم همون تهران ارزونه... سرای ایرانی هم آشغاله و گرون فروش فقط فرش هاش قیمتشون خوب بود 

واییی چخبرههه

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
2706