2752
2734
عنوان

شما بودین میبخشیدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1633 بازدید | 47 پست
گلی جون این و فقط خدا میدونه اگه کسی به طرف مقابلش خیانت میکنه اون که نمیبینه ولی خدا که میبینه بهر حال تا یه مدت رو کاراش پرده میکشه دید که ادم نشد رسواش میکنه مثل همین ضبط مکالمات که گندش دراومده..ماه هیچ وقت پشت ابر نمیمونه
هیچ وقت نفهمیدم چه رازیست بین دل و دستم..از دستم رفت به هرچه دل بستم...!!!
گلی جون مگه نمیگی یه بند گوشی دستش بوده مردا همینجوری حواسشون خیلی جمعه حالا بیاد مکالمه رو حواسش نباشه؟!
مکالمه چی بوده؟به نفع مرده بوده ؟ یا اون دختره؟
قضیه دختره چی بوده؟دوستش بوده ؟ چند وقته میشناسه و چندین سوال دیگه
اگه این موقعیت برا من پیش میاومد قبل جارو جنجال یواشکی جواب این سوالا رو پیدا میکردم و حتی اول از طریق دختره وارد میشدم
دشوار ترین قدم همان قدم اول است...
*کورش کبیر*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته
من هم یه مورد دیدم وهمسرمو بخشیدم
ولی اگه دوباره تکرار بشه
طلااااااااااااااااااااااااااق وخلاص
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
آدما که نمیتونن 24 ساعته همدیگرو کنترل کنن این وجدان هستش که باید 24 ساعته کنارت باشه و کنترلت کنه والا یه لشکر آدم هم زیر نظرش داشته باشن اگه بخواد بازم کار خودش و میکنه
شما رو نمیدونم ولی به نظر من اون ادم اگه واقعا خیانت کار از اب در بیاد و بی حیا شده باشه
نفع بچه در اینه که تو خانواده بزرگ نشه یعنی اون پدر اگه بخاد تربیت کنه چی میشه؟یا بچه کارای پدرشو ببینه؟تاثیر نمیذاره؟
طلاق اگه اشتباه بود که خدا قرار نمیدادش
دشوار ترین قدم همان قدم اول است...
*کورش کبیر*
همیشه زنای غریبه هر چقدم که از زن خوده مرده زشتر و بدترکیبتر باشه بازم نظر مرد و جلب میکنه...من مردی رو نمیشناسم که فقط و فقط به زن خودش پایبند بوده باشه و تو این دوره زمونه اکثر خانوما هم همینطوری شدن ..ولی خب شدت ارتباط و خلاف هم حدی داره بعضی مسایل قابل چشم پوشی هست ولی بعضیاشونو اگه خودتم ببخشی دیگه دل چرکین میشی و همیشه احساس میکنی یه جایی داره بازم بهت خیانت میکنه
از این 2 شب یه شب رفته خونه خواهرش و یه شب هم خونه همکارش

مهناز جون یه جورایی هم غافلگیر شده هم احساسی عمل کرده
شوهرش خواب بوده که اون گوشی رو برمیداره و مکالمه اول رو تا وسطاش گوش میده که یه دفعه شوهرش میرسه و میگه چی شده و اونم چندتا سیلی محکم میزنه تو گوشش و بعدشم میگه که از خونه بره بیرون
شوهرش همون موقع همه اون مکالمه ها رو از رو گوشیش پاک میکنه
منم میگم کاش حداقل یه مدرک ازش نگه میداشتی
ولی تو همون نصفه مکالمه ای که گوش کرده در حد سلام و احوالپرسی بوده و اینکه به دختره میگه چیزی که صبح تعریف کردی خیلی برام جالب بود و خب وقتی کسی یه خانوم خوشگل میبینه همینه دیگه و باید مواظب خودت باشی
مهناز جون انسان ها جایز الخطا هستن به خاطر یه اشتباه که نمیشه طرف و از صحنه پاک کرد ..ولی به شرطی که اون گناه دوباره تکرار نشه..ولی مردا وقتی تو این رابطه ها شکست میخورن و به چیزی نمیرسن دوباره برمیگردن طرف زن خودشون و بیشتر قدرشونو میدونن..من خودم کاملاااااااااااااا با اینکار مردا مخالفم ولی چه کنیم که کاریش نمیتونیم بکنیم
درسته پریسا جون
همسرش آدمیه که من وقتی این قضیه رو درموردش شنیدم شاخ دراوردم
از این آدماییه که خیلی در قید و بند خونوادس و خیلی کمک خانومش میکنه و خیلی هم مهربونه
همه چیزم به نام ناهیده خونه و ماشین
به نظر من این بر میگرده به اعتماد آدمها به هم
باید ببینی دوستت چه حسی داره یکی میبینه که کلا سر و گوش شوهرش می جنبه و همه اش دنبال تنوع و شیطونی های دوران قبل از ازدواجه خوب این آدم درست نمی شه لااقل به این زودیها درست نمی شه
یه موقع هم می بینی که یکی تو یک دوره هایی یک کارایی می کنه و بعد هم که به خودش بیاد تموم میشه
ولی به نظرم نباید فرصت با هم حرف زدن را ازش گرفت باید لااقل فرصت داد عذر خوای کنه
باید حرف زد
به این راحتی نمی شه جدا شد
به این زودی و تو عصبانیت نباید تصمیم گرفت
فوقش باید یک مدت دور بود و فکر کرد ولی به جدایی نمی شه به این راحتی ها فکر کرد
2706