2733
2739
گل هم خرید😕ماله ما طلبکارهم میشه گل کجابود

آره گل ميخره تا هميشه حرف اون باشه من حق ندارم اينقد با بچه سر و كله ميزنم نيم ساعت كاري كه دوس دارم و بكنم؟

كلاً اخلاقشه بعد از زايمانم ده روز خونم بودم مامانم گف خسته ميشم ميرم ميام يه ده روزم بريم خونه ما بمون بهتون برسم به خدا ده روزو برام جهنم كرد انگار نه انگار حالم بده هعي خدا نميدونين چي كشيدم

خب همینکه به اشتباهش پی ببره مهمه شمام دیدی با گل اومده باید کشش نمیدادی حتی اگر تو دلت ناراحت بودی باید با یه لبخند گلو میگرفتی 

بعد با رفتارت نشون میدادی که هنوز ناراحتی با کم حرفیت با سکوتت اونوق بیشتر پشیمون میشد و دیگه این رفتارو تکرار نمیکرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درضمن همیشه به جای اینکه انگشت اشاره ات سمت همسرت باشه برای گرفتن ایراد به خودت نگاه کن ببین تو چه ا ...

به خدا عين يه رواني بود به زور رامش كردم منم بعضي وقتا نميكشم نميگم من خوبم ولي خيلي خودم و اصلاح كردم

سلام به قول یه روانشناس وقتی مرد باز زنش دعوا میکنه بعدش میاد خونه میگه ناهار چی داریم؟زنه تو ذهنش ه ...

ميدونم گلم هميشه هم اينطوري تموم شده ولي واسم خيلي مهمه اون اخلاقش و ترك كنه واقعاً من گناهي نكرده بودم عين يه قاتل باهام برخورد ميكنه

2738
يكي نميگه من الان چه برخوردي داشته باشم؟ يكي هس دركم كنه؟

عزیزم تاپیکت رو خوندم دعواتون سر این بود که چرا رفتی پیش دوستت؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
آره مشكلش اينه كه من نيم ساعت تنهاش گذاشتم  كلاً اين اخلاق بد و داره

تو این فاصله تاپیک های دیگه ت هم خوندم 

بنظرم آدم حساسی هستی و بیخودی سر یه قضیه معمولی گیر میدی. برای همین مواقعی که واااقعا حق با شماست و باید بخاطرش بجنگی برای همسرت عادی شده و به نتیجه نمیرسی

اولا حساسیتت رو کم کن خانواده همسرت هم مثل خانواده خودت بدون تا وقتی که اعتراض میکنی به چشم بیاد  (مثلا اینکه شما دوچرخه بخرید یا پدر ایشون واقعا مهم نبود که به هنسرت اعتراض کردی) 

هر آدمی ببینه طرف مقابلش سر هر چیزی موضع میگیره کم کم دیگه اهمیت نمیده. و. به قول معروف گوشش پر میشه

دوما شما هم حق داری هر چند وقت برای خودت باشی، برای ه

شوهرت توضیح بده اگه قراره مادر و همسر خوبی باشی باید اول باید بتونی حال خوبی داشته باشی. خواسته های معقولی که داری رو بهش بگو. قرار بذارین هر چند وقت( دیگه دست خودتونه) اجراش کنین. مثلا به دیدن دوست رفتن و استخر و تنها بودن و هررر چیزی.

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

حریم هاتون هم رعایت کنین

اگه‌میبینی ناراحته یا حوصله نداره یکسرررره گیر نده چی شده؟ چرا ؟ تقصیر‌ منه؟ 

یه کم اجازه بده تنها باشه با خودش خلوت کنه 

حریم هاتون هم رعایت کنین اگه‌میبینی ناراحته یا حوصله نداره یکسرررره گیر نده چی شده؟ چرا ؟ تقصیر‌ من ...

ممنونم عزيزم از راهنماييت

گلم منم حساسيتام و اينجا تاپيك زدم ديگه فداكاريهايي كه واسه خودش و خانوادش كردم و اينجا توضيح ندادم به خاطر اين شايد اون طوريم كه شما برداشت كردين نباشم

واقعيتش حساس بودم ولي خيلي كم كردم 

ولي همسرم بيش از اندازه حساسه شايد اون باعث شده من اين طوري بشم