2777
2789
عنوان

شوهرم میگه ۲ ماه بعد عروسی سند بارداریتو باید بهم بدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1750 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم داری میگی دلیلت اینه میخوای از قبل بدنتو اماده کنی و پسر میخوای، خب میتونی الان بری ازمایشای قبل بارداری رو بدی، گرمیجات بخوری، فکلیک اسید بخور، که بدنت اماده بشه، اصلا رژیم عجیب یا سختی نباید بگیری

بعدم عزیزم پسر یا دختر بودن به مرد بستگی داره 

یعنی ربطی نداره رحم‌زن سرد باشه یا گرم؟؟

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
از الان شروع کنین گرمی خوردن به شوهرتم بگو‌اگه بچه میخوای باید رژیم رعایت کنی.

گرمی چی خوبه

نن ماه دیگ دیگ میخام اقدام کنم

دکس دارم نی نیم پسر باشه

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

وای تاحالا ندیده بودم تودوران عقد کسی رژیم جنسیت بگیره فک کن مامانت بگه چرا گرمی میخوری بگی ایشالا دوماه بعدعروسی کردم میخوام باردار بشم اونم پسررررررر]

خدا مهربونی کرد و توروسپرد دست خودم  نفسم همیشه کنارم بمون♥🌹♥
چون در نقش ماشين جوجه كشي هستي فقط. و ميگن اگه باردار نشي سر دوماه طلاقت ميده ميگي نميدونم. به عنو ...

خوب راضیه خودش. دنبال رژیم میگرده تا پسر هم بیاره نسل این مدل شوهر حفظ بشه. 

2801