2733
2739
عنوان

ماشین به اسم خواهرشوهر 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 138 پست

نمیگم کار خوبی کرده ولی تو هم‌نباید ناراحت شی. یه کم مال من و مال تو تو ذهنش بوده.‌ تو رو غریبه دونسته ولی حق بده اگر واقعا نگرانه. توقع نداسته باش همین ک لطف میکنه ماشین میخره خوبه. چندسال بهد واگذاری سند میکنید دیگه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشخصه....توقعت رو بیار پایین  مردم وظیفه ندارن ماشین واسه شما بخرن ک والا!!

از کجا میدونی وظیفه نداره و چه پول هایی از شوهرم تو دستشه ؟ ! 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
خانوم کلا درنمیاد الکی هست حرص نخور سیاست دولته

واقعا؟🤔از ترس اینکه مردا ماشین دومشون ب اسم همسرشون بخرن؟

2728
نمیگم کار خوبی کرده ولی تو هم‌نباید ناراحت شی. یه کم مال من و مال تو تو ذهنش بوده.‌ تو رو غریبه دونس ...

اومدو خواهر عوضیش سند نکرد چی 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
از کجا میدونی وظیفه نداره و چه پول هایی از شوهرم تو دستشه ؟ ! 

خب دیگران از کجا باید بددنن😄ی تاپیک زدی، همه باید بر مبنای شواهد و گفته های خودت نظر بدن دیگه. 😄

2740
اونا میخوان پول بدن اختیارش باید دست خودشون باشه .حق دارن بزنن به اسم دخترشون . چون شما که طلب نداری ...

برای ما می‌خواد بخره بعد به اسم دخترش بزنه ؟! 

اين شوهرو بايد سر ساعت ٩بزاري دم در اشغالي ببرش 

خب خودش نمیخاد پولشو بده پدرش میخاد بده لابد اعتماد نکرده بزنه به اسم عروسش 

خدایا ممنونم به خاطر وجود💑همسرم💑.👧دخترم👧. 👨پسرم👨خدایا شکرت بابت همه ی دلخوشیای زندگیم..... 
اومدو خواهر عوضیش سند نکرد چی  

چیزی از دست نمیدید. پول باباهه رفته واسه دختره. نه واسه پسره. ب خود باباهه مربوطه. بعدشم مکه ازین خونواده هان ک کوچکتر هرکار دلش خواس بکنه؟ ما تو فامیلمون شده پدری اکه ب دلایلی زمین و یا حونه میخره ب اسم‌پسرس ولی برای خووش، تا پدره زنده س، بچه هیچ حق دخل و تصرف تو اون مال نداره! احتیار دار پدره (البته اکه گفته باشه واسه خودشه و این سند سوریه ها)

پول ماشین کم پولی نیست شاید تازه چند ساله عروسشون شدید نباید انتظار داشته باشید با مولی که زحمتش را ...

۱۰ ساله عروسشونم خیلی بیشتر از اینها هم پول شوهر من رو تو محردیش خوردن 

2706