2733
2734
عنوان

فرصت دادن به همچین مردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه جان خیلی دیوونه ای برگردی به همچین ادمی

دقیقا...نمیبینی این خانم چی میگه؟؟کدوم مردی ول میکنه یکسال میره بااینکه من کلی گریه زاری کردم که نرو بخداسنگم بوددلش رحم میومد...حالابعد یسال بادوتاپیام میبخشیدمش کاردرستی بود؟

اره عزیزم خب مشخصه ازترسشه...ولی اگرم ترسیده باشه باید یه حرکتی بزنه چون من همینجوری قبولش نمیکنم یا ...

اره فعلا پا پیش نمیزاره چون زیاد جدی نگرفته یا نمیدونه چقدر میتونی اذیتش کنی بابت مهریه و ... امیدوارم هر چی صلاحته همون بشه برات😘

❤ℱ❤
2731
اره فعلا پا پیش نمیزاره چون زیاد جدی نگرفته یا نمیدونه چقدر میتونی اذیتش کنی بابت مهریه و ... امیدوا ...

فداتشم😘بهش گفته بودم اگه ایندفعه ام تکرارکنی دیگه تااخرش میرم گف اموالموانتقال دادم کاری نمیتونی کنی گفتم من میتونم

دقیقا...نمیبینی این خانم چی میگه؟؟کدوم مردی ول میکنه یکسال میره بااینکه من کلی گریه زاری کردم که نرو ...

نه ابدا درست نیست

خانما هم حرفی میزنن دلخور نشو اطلاعات درستی ندارن از زندگیت

خواهر برا خودت و آیندت احترام قائل شو.... ای خدا ببخش نباید اینطور بگم ولی یلحظه فرصت دادن ب همچین ادمی هم بدترین گناه ب خودته

مرد زندگی نیست

من چیزی بهم نمیرسه که بخوام شمارو اذیت کنم با حرفم اگرم دنبال بحثو درگیری بودم تو یه تاپیک متروک پست نمیذاشتم یه تاپیک میزدمو تگت میکردم

هر چی میگم واسه خودته من یه مدت دیدم تاپیک در مورد زندگیتو مشکلات نمیزنی گفتم خدارو شکر حتما فکرشو به کار زده و عاقل شده بعد دیدم وااای بدتر از بد داری وقتی هنوز تو عقد با کس دیگه ای با یکی دیگه پیام میدی

حالا اسنم بدرک اصلا مهم نیست ولی شما با همون اقا هم درگیر بودی حتی با یه ادم مزخرف جوری برخورد کرده بودی که باز شما اویزون اون بودی

من مطمعنم اگه برگردی به زندگی قبلیت کلی مشکلات پیش روته که طاقت حل شدنشو نداری و باز عین قدیمت رفتار میکردی

ولی حالا میبینم اگرم با کس دیگه ازدواج کنیم باز همون مشکلاتو میسازی

خواهش میکنم به خودت بیا ابکی به خودت دروغ نگو که فلانی ۸۰ درصد مقصره من کمتر

سهم اشتباهات خودتو قبول کنو ازش درس بگیر تا موفق بشی

یه دوستی داشتم با یه پسر خیلی عالی ازدواج کرد بعد از یه لباس پسره خوشش نمیومد بهش گفته بود نپوش دوست دوستم گفته بود جدی باش دفعه بعد اگه پوشید پارش کن لباسو

اینم مثل گاو رفته بود شوخی شوخی و با خنده لباسو تو تن پسره جر داد 

یعنی التماسای دنیارو کرد پسره گفت دیگه نمیخوامت عقل نداری ۳ سال گریه کردو تهدید کردو همه چی گفت نه اخرم بدون هیچ حقی طلاقش داد 

این دوست منم نکرد ازین شکست درس عبرت بگیره واسه اینکه پوز پسررو بزنه با اولین خاستگارش ازدواج کردو فوری یه بچه هم اورد ولی این اقا کجا و شوهرش کجا 

اینارو میگم تا یکم به خودت بیای وگرنه با یه بچه کوچیکو یه بچه تو شکم بیکار نیست چند صفحه واست بنویسم

2740
من چیزی بهم نمیرسه که بخوام شمارو اذیت کنم با حرفم اگرم دنبال بحثو درگیری بودم تو یه تاپیک متروک پست ...

عزیزم شماازمشکلات ماخبرنداری این بحثایی که ماداریم بین هرزوج وتوهرزندگی هست طرف من سرهربحثی چن ماه ول میکرد میرفت کدوم دختری میتونه این رفتارو تحمل کنه؟؟انقدراینجوری ول کردورفت که حرمت بین من وخودش وخانواده هاشکست وکاررسیدبه اینجا...چندین بارم پدرم باخانوادش تماس گرف که بیاییدمشکل ایناروحل وفصل کنیم خانوادش گفتن بروشکایت کن دفعه اخرم بازخودش رفت پرونده هاروبه جریان انداخت یادمه یروز التماس کردم که بیابریم پیش به مشوورخوب تامشکلاتمون حل شه گف نه که نه..من تلاشموواسه حفظ این رابطه کردم....بعدشم من همچین دختری نیستم که باپسرغریبه صحبت کنم ولی وقتی رفتم فالوورای نامزدمودیدم وقتی چنبارباپیجای فیک بهش پیام دادم ودیدم که خیلی قشنگ داره پامیده و...واقعاعصبانی شدموگفتم پس منم بایه مردغریبه صحبت کنم که اونم چنروز بودفقط....الانم چون میدونه داره محکوم میشه این کارارومیکنه ولی اگه این مردذره ای ارزش واسه این رابطه قائل بودچن ماه پیش پامیشدمیومدخونمون یاوقتی اصرارکردم به مشاورمراجعه کنیم قبول میکرد و...

2706