2737
2739
عنوان

دوستان شوهرم واتساپ وتلگرامشومخفی کرده از توگوشیش

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 72 پست
اره دقیقا مطمعنم اینستا هم دارم چجوری بفهمم چجوری بیارمش

من اتفاقي فهميدم، پام رفت رو گوشيش صفحه اش روشن شد ديدم پيغام اومده از اينستا براش،خيلي ناراحت شدم ولي حرف و بحث خاصي نكردم، ديشبم داشت بهم ي چيزي تو گوشي نشون ميداد ديدم دايركت پيغام داره گفتم كي چيه ناراحت شد زد ب هوچي گري و قهر😅

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخام گوشیش بگیرم اون خانم حذف کنم

فاید نداره اینستا پره ازاونجور ادمااا شوهرت باید تغیر بدی 😕که اگ دور برش پربود وموقعیت خیانتم داشته باشه خودش این کارو انجام نده

حاجی من میگم مستـــــــم تومیگی هــاااااا کن!!!!
2731
فاید نداره اینستا پره ازاونجور ادمااا شوهرت باید تغیر بدی 😕که اگ دور برش پربود وموقعیت خیانتم داشته ...

دوس ندارم نگااون زنای خرابکارکنه

خودش حذفش نکرده 

نمیدونه که من نگاپیچش میکنم

چند سالته؟ مثلا پاك كني دوباره نميتونه انجام بده و ديگه هيچ خانومي نيست؟

شوهرم اونوفالو نکرده اگه کرده بود که الان دعوامیکردم باش

اون خانم فالوکرده شوهرمو

ولی شوهرمم حذفش نکرده چه کنم

2740
شوهرم اونوفالو نکرده اگه کرده بود که الان دعوامیکردم باش اون خانم فالوکرده شوهرمو ولی شوهرمم حذفش ...

خب حذف نکنه😕 مشکلی،پیش نمیاد 

حاجی من میگم مستـــــــم تومیگی هــاااااا کن!!!!
فاید نداره اینستا پره ازاونجور ادمااا شوهرت باید تغیر بدی 😕که اگ دور برش پربود وموقعیت خیانتم داشته ...

بچه ها میتونین هک کنین تلگرام وواتساپ همسراتونو راحت تر ازاین نیست 

راست میگن حادثه هیچ وقت خبر نمیکنه مثل تو که یهو اومدی شدی تموم زندگیم 😍😍😛😛