2737
2734

۹سااله شوهرمو مثل بچه کوچیک نگه داریش کردم و همه جا باهم میرفتیم و میومدیم که منحرف نشه ۱ سال بود بامن هیچ جا نمیومد و تنها میرفت بیرون الان ۵ ماهه درگیر رابطه با دختر همسایمون شده و اصلا توجهی به زندگیش نمیکرد

کسی که نمیتونه خودشو نگه داره بنظرتون مرد و پدرخوبی برای دختراش میتونه باشه؟؟

آب ندیده بود وگرنه شناگر ماهری بود ظاهرا

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بس محدودش کردی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731

درباره اون نظری ندارم هر آدمی مختاره هر غلطی دلش بخواد بکنه شما اشتباه کردی وقتی میدونستی اینجوریه چرا به پاش موندی یه مرد وفادار پیدا میکردی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

همون دیگه چون مثل مادر بودی براش. همونطور مه مادرشو یه روز ترک کرد و اومد سمت شما الانم شمارو رها کرده و رفته سمت کسه دیگه ای

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2738

انتخاب نقش والد، برای همسر، یه اشتباه رایج تو رابطه ی زن و شوهر هایت

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
از بس محدودش کردی خود کرده را تدبیری نیست

نه کلا تو ذاتشون هست مثلا خواهراش با اینک شوهر و بچه دارن ولی با مردای دیگ هم رابطه دارن. من از این موضوع ناراحت بودم الانم شوهرمو میبینم اینجور شده

2706