2733
2739

حالتو خریدارم خوشگلم  

ایشالله زندگیت پر بشه از معجزه  

برای نی نی سایتی ها و من هم با دل مهربونت دعا کن. 

یعنی میشه منم ی روز تایپیک بزنم بگم خدا برای من هم معجزه کرد؟؟؟!!!!!!!   

همه چی درست میشه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما با  خانواده داییم مشکل داریم ک با حجاب هستن ولی همش میگم خدا مال اوناست و منو نمیبینه بخاطر ...

خب نباید به جای خدا تصمیم بگیری عزیزم، حتما دوستت داره تو ازش بخواه جوابتو میده ، رفتار خانواده ی داییتم نمیشه گفت که مورد تایید خدا هست یا نه اگه آزار دهندست رفتارشون حتما خدا ناراحت میشه از اونها

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2728
خب نباید به جای خدا تصمیم بگیری عزیزم، حتما دوستت داره تو ازش بخواه جوابتو میده ، رفتار خانواده ی دا ...

اخه من با شوهرم تو مسافرت رقصیدیم گذاشتم تلگرام گروه خانواده حالا پسر خالم به مامانم میگه برو دخترتو جمع کن داماد داییمه ی عالمه حرف به مامانم گفته اخرشم گفته دخترت بی حیا

خدایا ممنونم😍تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
حالتو خریدارم خوشگلم     ایشالله زندگیت پر بشه از معجزه     برای نی نی سایتی ه ...

عزیزم صد تا صلوات به نیتت میفرستم که انشاءالله معجزه ای که میخوای اتفاق بیفته

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2740

منم یه حسی میگه قرار خدا برام معجزه کنه وخودشو بهم نشون بده

دکترا میگن باید ای وی اف بشی ولی دلم روشنه تاقبل ازای وی اف طبیعی میشم ایشالا....چون ازش خاستم که دوسدارم معجزه ومهربونیشو بهم نشون بده و با قدرت خودش نی نی مو بهم بده نه قدرت دکترا  

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
اخه من با شوهرم تو مسافرت رقصیدیم گذاشتم تلگرام گروه خانواده حالا پسر خالم به مامانم میگه برو دخترتو ...

خب اون حق نداشته این قدر به مامانت بی احترامی کنه اول خودش باید طرز صحبت کردن با یه بزرگ تر رو یاد بگیره ، شما هم شادی هات رو تو گروه نذار که بخوان بهت توهین کنن ،ولی تحت هر شرایطی که باشی بدون خدا همراهته و کمکت میکنه فقط بهش اعتماد داشته باش 

ممنون

عزیزم صدتا صلوات برای حاجتت میفرستم انشاءالله که برآورده بشه

خدایا منم دریاب...

دلم شکسته مگر نه اینکه در دلهای شکسته جای داری

دلتنگتم..از اینجا ک هستم تا انجا که هستی... وجب به وجب..دلتنگتم.. ....دلم برات تنگ شده نفس من. جون من .عمر من..پسر کوچیک مامان...شایانم...... برای مادری ک جگر گوشه اش در خاک است..در خواب است.  دعا کنید.. دعا کنید خدا دوباره بهم فرزند بده..خیلی زود.. 
2706