2733
2734

من خودم از ترس بیماری از خونه بیرون نمیام ولی شوهرم متاسفانه اصلا رعایت نمیکنه هر چی میگم فایده نداره  

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماسک نمیزنم بیشتر اوقات طوری بیرون رفتنمو تنظیم میکنم ک بیرون خلوت باشه  ولی دستکش میپوشم و ال ...

ماسک مهمتر از دستکشه. الان سازمان بهداشت جهاتی گفته دستکش فایده نداره

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

1- خیلی کم بیرون میرم مگراینکه واقعا ضروری باشه

2_البته سرکار میرم ولی زیاد با مردم سرکار ندارم ماهیت کارم اینجور هست

3_اگه بریم هر سه تامون من و شوهرم و دختر م حتما ماسک می زنیم ضد عفونی  و دستکش همراهمون هست و حتی تو ماشین آب و صابون مایع داریم

4 جای شلوغ مطلقا" نمیریم

امیدوارم توضیحاتم کافی باشه  

2731
اره خوب دستارا که میایم خونه میشوریم بعدم مدام الکل میزنیم ماسک واجب تره

اره دستارو میشه شست ولی هوارو نمیشه کاریش کرد. ولی الانکه کسی ماسک نمیزنه متاسفانه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

😂 جدیدا فکر شیلدم😑 یا عینک محافظ 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738

بیرون که برای گردش و تفریحمون در حد توی ماشین نشستن هست نه ماسک میزنم نه دستکش 

ولی اگه بخام برم خرید دستکش بیشتر

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
اره میدونم 😄 آمّا خعلی گرمه 

خخخ اره گرمه ولی چاره ای نیست. بهتر از مریضیه

من ماسک میزنم ولی بیرون ک میرم میبینم هیچ کس نه ماسک زده نه رعایت میکنه  تازه فک میکنن چون من ...

خخخ دقیقا منم همین حسو دارم.

خیلییی کم میرم بیرون  اره  ماسک،دستکش  لباسامم تو حیاط در میارم تا چند ساعت بمونه ...

روی لباس ۶_۱۲ساعت زنده میمونه ویروس

خودت رو اذیت نکن 

خود دکتر مردانی گفت

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا