2733
2734
عزیزززززم .نمیمیره ایشالله .اخیییییییی    

😭😭یک ساعته جلو دام پزشکی ام دکتر نمیاد

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج کردم . پشیمون از چی؟  بخوام باهات رو راست باشم اینه ک از انتخابم پشیمون نیستم.زندگیم ب ...

همسرتو دوست داری؟

من نمیتونم این دلتنگی رو تحمل کنم اصلا نمیتونم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
کاشکی زودتر همه چی درست شه

کاشکی.خیلی خسته ام.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2731
برات از ته دل دعا کردم

ممنون❤️❤️

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
قلمبه ک نمیشه .از کجا یهو بیاد؟؟

برای خدا کار نداره ،بخواد بده از جایی که فکرشو نمی کنی بهت میده...امیدم به خودشه واقعااا..دیگه خستم از فکر و خیال

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
پزشکی دندانپزشکی داروسازی به همراه پیراپزشکیها همه رشته درمانی هستن  و وابسته به بهداشت و درمان ...

تازه فهمیدم .خوب عزیزم چرا رشتتو نمیگی؟؟؟؟؟  

خنگ نیستم ولی اینو نفهمیدم  

منم هرجا میگم hse خوندم خیلی ها متوجه نمیشن.

هفته پیش شوهر خالم گفت HTC.

شوهرم بهش گفت اون موبایلت.

عزیزم ان شاالله ک من قابل باشم و دعاهام برآورده شه.

ایشالله مشکل همه حل شه . همه حال دلشون خوب باشه

وای این چشم مردم آدمو بیچاره میکنه

آره بخدا ،هرچی هم به همسرم میگم هنوز که کاری نکردیم پیش کسی نگو ولی اصلا گوش نمیده.ماکه بد کسی رو نمیخایم ولی مردم چشم دیدن خوشی مارو ندارن گج

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
همسرتو دوست داری؟ من نمیتونم این دلتنگی رو تحمل کنم اصلا نمیتونم

اره خیلی.چون تو ذهنم تمومش کردم.ب این نتیجه رسیدم ک فایده نداره دیگه.ی رابطه بدرد نخور و باید تموم کرد.

تو نمیدونی من چه اتفاق هایی و پشت سر گذاشتم ولی بدون ک میشه.اگه تصمیم بگیری و هر چی هم ک شد از تصمیمات بر نگردی

پیش خودت بگو شاید میخواسته ب جونمون بخوره .نمیدونم.من همیشه خودمو اینجوری قانع میکنم. انصافا آروم هم ...

آره منم همینطور فکر میکنم،خداروشکر که خانوادم سالمن

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
ایشالله خدا کمکت کنه عزیزم.از پس این روزا هم بر بیای

دعا کن موفق بشم

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...