2733
2739
عنوان

نذر آیه الله نخودکی

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخونم 

التماس دعا عزیزم 🌷🌷🌸🌹

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
خوش به سعادتت  من فعلا حاجتمونگرفتم 😔

ان شاءالله میگیری گلم امیدت بخدا باشه

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2731
 من هر چی سرچ کردم همین رو آورد برام عزیزم .. تسبیح ها رو گرویی نگه میدارم بعد میبرم مسجد

🙄 نمیدونم میل خودته نه عزیز اینو یکی داخل نی نی سایت چند سال پیش اشتباه نوشته حالا شایدم من اشتباه میکنم ان شاء الله حاجتتو به هر روش یگیری

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
یعنی چه جوری؟ میشه چهارشنبه ی دوم رو توضیح بدی؟

من از هفته پیش چهارشنبه شروع کردم به خوندن ذکرها که میشه چهارشنبه اول ...

امروز که ذکر ها تموم شد میشه چهارشنبه دوم...

چهارشنبه هفته آینده میشه سومین چهارشنبه ... 

یعنی در واقع هشت روز میخونید ذکر ها رو وتمام ... 

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

ببین بعضیا میگن 14 تسبیح بعضیا دوازده حالا شما 14 بگیر

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738
 من از هفته پیش چهارشنبه شروع کردم به خوندن ذکرها که میشه چهارشنبه اول ... امروز که ذکر ها تمو ...

اهان مرسی. چهار شنبه ی دوم باید تسبیح بخریم پخش کنیم؟

بخت و اقبالم نیکوست...
میشه دقیقا توضیح بدین لطفا؟؟؟

عزیزم از چهارشنبه روزی صد مرتبه انجام میدی تا چهارشنبه بعد،و چهارشنبه دوم ب ۱۲،۱۳نفر معرفی میکنی،چهارشنبه سوم حاجتتو میگیری ان شاءالله،،،من انجام دادم چهارشنبه سوم تستم مثبت شد،ولی باید هر دعا،چله و یاهرذکری انجام میدین ایمان داشته باشین ک حاجتتو میگیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
ببین بعضیا میگن 14 تسبیح بعضیا دوازده حالا شما 14 بگیر

ممنون عزیز دلم ..لطف کردی حتما میخرم 🌹

اهان مرسی. چهار شنبه ی دوم باید تسبیح بخریم پخش کنیم؟

بله ...من اطلاع نداشتم از ۱۴ تسبیح

گرویی نگه میدارم بعد که مساجد باز شدن میبرم پخش میکنم حتما

میشه چهار شنبه ی دوم رو توضیح بدی؟ باید 14 تا تسبیح بخریم؟بدیم به کسی؟

من اینکارو نکردم چهارشنبه دوم به ۱۲،۱۳نفر این ذکرارو معرفی کردم همین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 بله ...من اطلاع نداشتم از ۱۴ تسبیح گرویی نگه میدارم بعد که مساجد باز شدن میبرم پخش میکنم حتما

مرسی عزیزم. ان شاالله حاجت روا شید.واسه منم دعا کنید خدا حاجتمو بده

بخت و اقبالم نیکوست...
2706