2737
2739
عنوان

مانتو جلوباز خوشکل + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2053 بازدید | 88 پست

قربون خانوم های خوشگل برم که میگن نباید اندام های جنسی رو مرد ببینه دید بزنه. ما باید برای خودمون ارزش قائل باشیم. 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
حتی بعضی وقتا میگه اینجور مردا زناشونو دوس ندارن اگه عشق و علاقه باشه تمام جسم و روح زنت مال خودته ن ...

منم اینطوری فکر میکردم تا اینکه خلافش بهم ثابت شد 

اتفاقا الان ک دقت میکنم مردای سالم ب زور زناشون رو تو بقچه نمیپیچن،ن ک پوشش براشون مهم نیس ولی چون دید خودشون سالمه خیلی بدبین نیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربون خانوم های خوشگل برم که میگن نباید اندام های جنسی رو مرد ببینه دید بزنه. ما باید برای خودمون ار ...

وااای من که خودم خیلی موذب میشم 

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  
2731
😂😂😂😂بر عکس گفته....مردای سفت و سخت اکثرشون خودشون اهل زیرابی رفتن و همه کاره ان. 

مخالفم...شوهر من خیلی سخته.تو همه چی ولی اصلا به هیچ وجه نه تو مجردی نه متاهلی تاحدلا انگشت روش دراز نشده

ازدواج سنتی هم داشتیم

حتی با من بیرون نمیاد که زن های بی حجاب رو نبینه

منم اینطوری فکر میکردم تا اینکه خلافش بهم ثابت شد  اتفاقا الان ک دقت میکنم مردای سالم ب زور زن ...

ابدا اينطور نيس 

اصلا ربطي نداره مرد سالم مرد نا سالم 

شايد كسي تو فرهنگ خيلي راحت بار اومده و براش عاديه حتي اگر زنش لخت باشه

يكيم مذهبه نه دوس نداره زنش تو نگاه بد نامحرم باشه نه خودش نگاه بد به ناموس كسي ميكنه 

اوني كه شما ميكي مذهبي نماس 

مدهيي و دين دار واقعي هم خودش رعايت ميكنه هم خانوادش

ابدا اينطور نيس  اصلا ربطي نداره مرد سالم مرد نا سالم  شايد كسي تو فرهنگ خيلي راحت بار ا ...

من ابدا بحثی سر مذهبی و غیرمذهبی ندارم 

من عموم تو ی خانواده نسبتا بسته بزرگ شده ولی چندان کاری ب پوشش خانمش نداره و بی شک باشعور ترین فردی هست ک دررابطه با یک زن دیدم از نظر من ینی مرد سالم 

برعکسش نامزد سابقم حتی ب خم شدن منم گیر میداد چون از نظرش مردا تحریک میشدن،بزور اصرار داشت من محجبه کامل شم درصورتی ک خودش دین و مذهبی رو باور نداشت خب این نشونه چیه؟ از بس خودش بدچشم و هیز بود مدام تصور میکرد بقیه منو با نگاهشون میخورن 

من ابدا بحثی سر مذهبی و غیرمذهبی ندارم  من عموم تو ی خانواده نسبتا بسته بزرگ شده ولی چندان کار ...

اره اينطورم هست منم ميگم ربطي نداره به چيزايي كه دوستان گفتن همه جور ادمي هست اصولي براش در نظر گرفته نشده كه هركس اينو ميگه زنشو دوس داره هركي نميكه دنبال زير اييه

2740
اره اينطورم هست منم ميگم ربطي نداره به چيزايي كه دوستان گفتن همه جور ادمي هست اصولي براش در نظر گرفت ...

بله همینطوره 

اینم مث بقیه اصول و قواعد دنیا هیچ قطعیتی نداره همیشه استثنا وجود داره

حرفي كه هميشه من ميزنم و يه عده حمله ميكنن  مايي كه خانوميم نا خود اگاه نگامون جلب ميشه سمتشون ...

منم همیشه میگم فحشم میدن میگن بابا تو خوب. من که نگفتم خوبم میگم گناه دارن همجنس های خودمون 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
من ابدا بحثی سر مذهبی و غیرمذهبی ندارم  من عموم تو ی خانواده نسبتا بسته بزرگ شده ولی چندان کار ...

من کلا با حجابم...شوهرمم تعصبی و غیرتی...اما هر جی میکم حداقل بعضی جاهارو اجازه بده مانتو بپوشم...به ...

خب ببین خدایی من اگ جلو باز میپوشم با تی شرت نمیپوشم زیرش زیر مانتویی بلند میپوشم ک قشنگ تا پایین رونم رو میپوشونه...ولی کلا شوهرم میگه من ب تو اعتماد دارم دوست ندارم محدودت کنم... من جتی یک بار هم ن پدرم ن برادر هام قبلا بهم گیر میدادن ک چی بپوشم اخه هیچ وقت جلف نمیپوشیدم همیشه از این مانتویی هایی بودم ک هیشکی توجهش جلب نمیشه ب من

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
خب ببین خدایی من اگ جلو باز میپوشم با تی شرت نمیپوشم زیرش زیر مانتویی بلند میپوشم ک قشنگ تا پایین رو ...

آره مانتویی با حجاب رو بیشتر میپسندم تا چادری بدون حجاب

خودم چادری حجاب دار ;اما یکم آرایش میکنم

ولی دوس دارم مانتویی بشم...همینطوری که میگید.که توجه کسی جلب نشه

آره مانتویی با حجاب رو بیشتر میپسندم تا چادری بدون حجاب خودم چادری حجاب دار ;اما یکم آرایش میکنم و ...

هر جوری ادم باشه باید انسانیت داشته باشه در هر لباسی

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!