2733
2734
الان و ک وصعشون بد نیست بالاخره قسطا تموم میشه . خونه هرسال کهنه تر میشه ارزشش میاد پایین. ولی زمین ...

منكه نگفتم وضعشون بده

من گفتم بچه اولشون بزرگتر هرچي بشه هزينش بيشتره

تورمم كه توقف نداره

حالا يچه بعدي هم خرج اضافه ميكنه

خب يه دونه بچه باشه امكانات بيشتره يا دوتا؟

عزیزم همه چیزمادیات نیست. ببین به اندازه کافی صبروحوصله داری برای بچه دوم.برای لجبازیهاشون شلوغ کردن ...

بچم بزرگه دیگه حرف گوش کن شده. همسرم الانم تو همه کارا کمک میده. برا زایمانم کمک زیاد دارم تا سه ماه مادر و مادر شوهرم تموم کارا رو میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منكه نگفتم وضعشون بده من گفتم بچه اولشون بزرگتر هرچي بشه هزينش بيشتره تورمم كه توقف نداره حالا يچ ...

اره برا همون مردد هستم. ولی خودم دلم گرم هس ب خواهرم بچه تنها گناه داره. ما خانواده خوبی داریم. واسه همین پرسیدم دو تا زمین و یه خونه و یه حقوق کارمندی کفاف چهار نفرو میده یا نه

به نظر من نه. اون دوتا زمين سرمايه هست ولي بازده الان نداره يني پولي ازش نميرسه مثلا خونه بود داده ...

یکیش خونه کلنگیه و درامدم داره ولی اون زمان قیمت زمین خریدیم. زمین دومو شش ماه پیش گرفتیم تو همین چن ماه سه برابر شده زمین بهتره استهلاک هم نداره

2731
اره برا همون مردد هستم. ولی خودم دلم گرم هس ب خواهرم بچه تنها گناه داره. ما خانواده خوبی داریم. واسه ...

ميدوني اخه بچه هاي الان مثل قبل نيستن

چيزاي خاص و لاكچري ميبينن دست بقيه ميخان

از كلاساي مختلف و... لازمه براشون

واقعا فكراتو بكن الكي حسرت درست نكن برا بچه هات

این دیدگاه و نظر شخصیه شماست

معلومه که مال منه دارم دیدگاه اشتباهتو بهت میگم شاید درک کنی شایدم همینجوری بمونی

کسیکه با شوهرش صب و شب نون خشک سق میزنن شوهره روزمزده بچه چه دردی از اینا دوا میکنه جز خرج اضافی و کمبود و فقر؟

اینو جواب بده

2738
ميدوني اخه بچه هاي الان مثل قبل نيستن چيزاي خاص و لاكچري ميبينن دست بقيه ميخان از كلاساي مختلف و.. ...

ولی به اینم فک کن وقتی یه بچه داری تموم توقعت از همون یکی هس و اینم زندگی رو برا اون سخت میکنه. 

ولی به اینم فک کن وقتی یه بچه داری تموم توقعت از همون یکی هس و اینم زندگی رو برا اون سخت میکنه.  ...

این درسته

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
معلومه که مال منه دارم دیدگاه اشتباهتو بهت میگم شاید درک کنی شایدم همینجوری بمونی کسیکه با شوهرش صب ...

همسر من کارمند رسمی هس حقوقشم معمولیه با همین حقوق تا حالا دو تا زمین خریدم مسافرتم بجا بوده و روزای سختم بوده ولی محدود به چن ماه بوده. بچه هم واقعا لذت بزرگیه من فکر ایندشم بودم سالی یه سکه برا ایندش گذاشتم کنار من خیلی حساسم برا بچه دوم مردد هستم

همسر من کارمند رسمی هس حقوقشم معمولیه با همین حقوق تا حالا دو تا زمین خریدم مسافرتم بجا بوده و روزای ...

شما میتونین شرایطشو خودت بهتر میدونی که دارین یا نه ولی با توضیحاتی که دادی آره میشه

همسر من کارمند رسمی هس حقوقشم معمولیه با همین حقوق تا حالا دو تا زمین خریدم مسافرتم بجا بوده و روزای ...

نه گلم خودتم خوب میدونی با حقوق کارمندی نمیشه

شاید شما کنار اومدی اما اون بچه چی

2706