2737
2739
عنوان

بیاید منو دعوا کنید برم سر درسم(کنکوری ام)انگیزه ندارم چرا🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 44 پست
بخدا اگر به تواناییم شک داشتم هرگز بهش فکر نمیکردم من میتونم فقط انگیزمو از دست دادم بخاطر زمان از د ...

یکم انگیزشی بخون رویاپردازشی کن آهنگ گوش بده فکر کن سال بعد این موقع در چه حالی هستی به چیزی که میخوای رسیدی و‌خود به خود یه حسی تو وجودت به وجود میاد که براش تلاش کنی

برای من که جواب داده⁦♥️⁩

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
اره فرصتی نیست منم شرایطم خاصه فقط امسالو وقت دارم

من خودم دانشجوعم

۴سال دبیرستان یکسالم پشت کنکور تجربی خوندم

ولی کنکور ریاضی شرکت کردم تا ببینم خدا چی میخاد😁

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم دانشجوعم ۴سال دبیرستان یکسالم پشت کنکور تجربی خوندم ولی کنکور ریاضی شرکت کردم تا ببینم خدا ...

قصد داری تجربی شرکت کنی؟در اینده

ما چاره ی عالمیم و بیچاره ی تو...
2728
قصد داری تجربی شرکت کنی؟در اینده

عزیزم من امسال دولتی بهداشت مشهد اوردم ولی ثبت نام نکردم 

ولی بجاش هوشبری ازاد رفتم.الانم ترم۲هوشبریم

اصلا تجربی از اولشم رشته مورد علاقم نبود الان کنکور ریاضی شرکت کردم

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
عزیزم من امسال دولتی بهداشت مشهد اوردم ولی ثبت نام نکردم  ولی بجاش هوشبری ازاد رفتم.الانم ترم۲ ...

اهان موفق باشی👌🏻

اون جملت خیلی روم اثر گذاشتا😅تلاش هیچ وقت بهت خیانت نمیکنه...

2740

دوستم دو تا خواهر داشت دوقلو، یکیشون از اخرای فروردین شروع کرد یکیشون از اسفند جفتشون هم دندون در اومدن، روزی سیزده چهارده ساعت درس میخونن، خوب به من گوش کن: دنبال تایید یا تکذیب کسی نباش، قطعا اگه درس بخونی میشه، چرا نشه؟ فقط باید میانگینتو به شصت برسونی! خودت میگی من سی درصدشو خوندم. کلی آدم هست از این زمان شروع میکنه قوی میخونه ولی نتیجه میگیره، کاری با حرفای ضد و نقیض بقیه نداشته  باش، نهایت تلاشتو بکن قطعا میشه. نشد هم چیزیو از دست ندادی 

دوستم دو تا خواهر داشت دوقلو، یکیشون از اخرای فروردین شروع کرد یکیشون از اسفند جفتشون هم دندون در او ...

مطمعنم این غلطه که دنبال تایید دیگران باشم ولی انگار دلم گرم میشه

مثل الان با خوندن پست شما دلم روشن شد که تلاشمو چند برابر کنم♥️

مطمعنم این غلطه که دنبال تایید دیگران باشم ولی انگار دلم گرم میشه مثل الان با خوندن پست شما دلم روش ...

عزیز دلم چون کنکور عقب افتاده، الان دقیقا انگار توی فروردین هستیم، یه فرصت خیلی عالی هست برای جبران، ولی خیلیا مدام آدمو ناامید میکنن، اصلا توجهی بهشون نکن که قطعا میتونی 

عزیز دلم چون کنکور عقب افتاده، الان دقیقا انگار توی فروردین هستیم، یه فرصت خیلی عالی هست برای جبران، ...

من میدونم میتونم 

فقط باید از فرصتم استفاده کنم ممنونم ازت 

منم مثل تو میگفتم فقط دارو یا دندون ولی از فردا میخام جدی شروع کنم  منم ی بخشی رو خوندم پرست ...

من شرایطم خاصه فقط همین دو رشته رو میخوام اگر نشد دیگه نمیتونم رشته ی دیگه ای برم

پس برا یه بار براش تلاش میکنم و تمام تلاشمو میزارم که فردا روزی پشیمون نشم که کاش تلاش کرده بودم😉

امیدوارم به خواستمون برسیم😘