2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه پس نمیخرم ولش کن فقط میرم ببینم راستی طلا دست دوم فاکتور دارع؟؟

حواست ب قیمت باشه بازم... چقدر طلا داری؟؟؟ من تاحالا دسته دوم نخریدم تو شهرمون نیست

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
حواست ب قیمت باشه بازم... چقدر طلا داری؟؟؟ من تاحالا دسته دوم نخریدم تو شهرمون نیست

من چند سال پیشا کارم خوب بود خریدم زیاد ندارم یه گردنبند و دستبند و انگشتر همین برع پس انداز میخام بخرمم بیشتر چون پولم تو بانک الکیهههه

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
2728

بعیید زیر ۷۰۰ بیاد چون جهانی بالا رفته..۲۵ اردیبهشت خرید کردم ۶۹۰ بود  ک کم اجرت گرفتم ۷۱۰ زد واسم

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
من چند سال پیشا کارم خوب بود خریدم زیاد ندارم یه گردنبند و دستبند و انگشتر همین برع پس انداز میخام ب ...

خب پس به درک این صد تومن بالا و پایین برو بخر ولش کن... پول اصلا تو بانک نزار بی ارزش میشه

خب پس به درک این صد تومن بالا و پایین برو بخر ولش کن... پول اصلا تو بانک نزار بی ارزش میشه

نمیدونمم چیکارش کنم الان ۴ ماه ماشینم فروختمم الکی مونده :( 

تو میگی چ قد میاد پایین یه هو نشه گرمی ۶۵۰ :( 

ضرر کنمم

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
نمیدونمم چیکارش کنم الان ۴ ماه ماشینم فروختمم الکی مونده :(  تو میگی چ قد میاد پایین یه هو نشه ...

بخدا نمیدونم طلا وقتی خوبه ک مثلا بخوای پول یکسال دوسال بمونه... من طلاهام 350 خریدم تازه الان قیمت طلاش شده قیمتی ک اون زمان خریدم چون مالیات و این چیزا زیاد میکشن روش

2740