2752
2734
من ۹ ماهه بیچاره شدم  ولی از طرفیم میترسم درش بیارم خوب نشم و عوارضش بیشتر باشه

نه عزیزم حتما برو عمل کن بزاری بمونه بدتره ممکنه سنگ حرکت کنه بره تو مجرای صفراوی..عملش راحته..منکه بعد عمل مشکلی واسم پیش نیومده..سنگت چند میلیه؟

من ۹ ماهه که ماهی یه دفه دلم درد میگیره بعضی ماهام بیشتر برا باردار شدن بد نیست؟ عادت غذایی فرقی نم ...

نه دیگه بعد عمل خوب شد غذاشم طبیعیه.برای بارداری نمیدونم عزیزم

اما عموم،زنعموم و بقیه که گفتم بهت رفتن راحت عمل کردن یه روزه هم مرخص شدن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اگه جراحی نکنی و بعدا باردار شی و دردت بگیره دوباره بیچاره میشی چون سه ماه اول جراحی نمیکنن و فقط باید درد رو تحمل کنی 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
شاید با دارو خوب بشی..یه دکتر متخصص برو ببین چی میگه..من مرودشتم..استان فارس

پیش دو تا متخصص گوارش رفتم دوتا جراح یه داخلی همشون میگن دربیار

گیاهیا میگن در نیار رژیم بگیر خوب میشه ۵میل عمل نداره اما ۹ماه به حرف اونا عمل کردم بد ترم شدم

اگه جراحی نکنی و بعدا باردار شی و دردت بگیره دوباره بیچاره میشی چون سه ماه اول جراحی نمیکنن و فقط با ...

اخه بعضی جاها نوشته که اگه کیسه صفرا نداشته باشی توی حاملگی که صفرا تنبل میشه این سنگا توی کبد بوجود میاد و سرطان کبد میشه

پیش دو تا متخصص گوارش رفتم دوتا جراح یه داخلی همشون میگن دربیار گیاهیا میگن در نیار رژیم بگیر خوب م ...

دیگه با دارو خوب نشدی حتما برو درش بیار راحت میشی..عمل آسونیه..یه شب بستری میکنن فرداش هم مرخصی..من بیمارستان دولتی عمل کردم..خیلی رسیدگیشونم خوب بود..

اخه بعضی جاها نوشته که اگه کیسه صفرا نداشته باشی توی حاملگی که صفرا تنبل میشه این سنگا توی کبد بوجود ...

رابطه کبد و روده که از بین نمیره 

صفرا بازم به روده می‌ریزه 

کلا چیزی که گفتی زیاد علمی بنظر نمیاد ، من تا حالا نشنیدم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺