2737
2734

سلام بچه ها من یه دختر سه ساله مودب دارم خودم و همسرم کارمندیم الان که بچه م مهد نمیره دنبال یه همبازی دختر سه تا چهار سال هستم منطقه نارمک تهران. روزی دو سه ساعت تو خونه با هم بازی کنن. خودم و همسرم فوق لیسانس هستیم و خیلی حساس به بهداشت و ادب خانوادگی. 

چجور میتونی امن کنی اخه 😕 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
😐 اون فوق لیسانس گفتید  برای چی بود

برای اینکه والدین متوجه بشن با یه زوج تحصیلکرده طرفن و از نگرانیشون کم بشه. چون خودم هم سطح سواد خانواده برام مهمه عزیزم.

مادر پدر دیپلمه قبول نیس😐

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
من نارمکم و دخترم خیلییییی مودب و با نظمه ولی علاقه‌ای ندارم با کسی ک نمیشناسم رفت و امد داشته باش ...

شما اگر اجتماعی نیستین و ترس از اجتماع دارین مشکل خودتونه. منم نگفتم همون اول با کسی رفت و آمد میخوام بکنم بلکه به خاطر دخترم یه جا با یکی دو تا بچه زیر نظر خودم بازی کنه. اگر هم دخترتون مثل خودتون مودبه همون بهتر که علاقه ای ندارین به رفت و آمد. هدف از نینی سایت و فروم های دیگه این چنینی نزدیکی والدین به هم و کمک به حل مشکلاتشونه. برای اطلاعتون.

عزیز فوق لیسانس 

لطفا به هرکسی اعتمادنکن اونم توفضای مجازی

اینو ازیک دیپلمه بپذیر

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
2706