2733
2734
منم اول دونه دونه صدا می کردم پدر چشام دراومد درسته شما ثوابت و اجرت رو خدا کنار گذاشته  اگه ز ...

تشکر عزیزم امروز به همه اطلاع دادم که دیگه صدا نمیزنم و دوستان خبر دارن. ممنون عزیزم از لطف شما راضی به زحمت نیستم .. ببینم حضور دوستان چطور باشه . چون حقیقت من گفتم برای حاجت خاصی تاپیک ها رو نمی‌زنم فقط برای دوستان هست و من خودم باعث خجالتم میشه که تاپیک شهدا از تاپیک های بی محتوا کمتر شرکت کننده داشته باشه چون من خودم همیشه و هر روز به شهدا توسل میکنم ولی برای اینکه دیدم  حال و هوای جامعه خوب نیست و همه افسرده شدیم گفتم عطر شهید نجاتمون بده . و هیچ هدف دیگری نبود 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمیه جان چطور کپی میکنن شما یاد دارید ؟ اگر بشه کپی کرد که بهتره ولی نمیشه من یاد ندارم 

من اولش چون فقط فقط یه نکته داره نکته اش اینکه

شما برای کپی باید بری تو تاپیک قبلت اونجا اسم هایی که نوشتی کپی کنی ولی 

چون فقط صدا کردی و هیچ چیزی به جز تگ ننوشتی هرچی کار کنی کپی کنی نمی شه 

یه بار دیوهذتو تاپیک جدید 5 تا تگ کن زیرش بنویس مثلا عزیزان سوره فجر برای شهیدان یه چیزی بنویس که تو کپی پیست های بعدی هی ویرایش نکنی برای همه شهیدا به درد بخور باشه

و اینجوری اول اون نوشته رو سعی کن انتخاب کنی وقتی نوشته به حالت انتخاب دراومد اون حالت انتخاب رو بزرگ کن و بکش رو تمام اون 5 تا تگت تاهمه چیز انتخاب بشه بعد کپی کن 

حالا اون کپی هارو می تونی یا بیاری به تاپیک جدید یام برو تو دفتر یادداشتت پیست کن 5 تا 5  که هر وقت لازمت شد برو از اونجا سریع 5 تا 5 تا بیار

فقط نری همه ادمهارو تو دفتر یاداشتت ساده بنویسی ها چون من نوشتم اونجا بیارم اینجا کپی کن کپی شدن منشن نشدن دوباره هی سعی کرم اسم هارو این ور اون ور کنم منشن یگبشن اعصابم ریخت به هم

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
دشمنت شرمنده عزیزم 😘😘😘😘😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

فدای شما عزیزم 😘😘 کاش اینجا راحت  میشد دوستان رو خبر کرد  مثل سایر اپلیکیشن ها 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2731
لیست من اول تیپ . شغل . دیانت . پول و سایر آپشن های مد روز 🤗

مدل مورد پسند من 🤣مدل جوجه تیغی شلوار بدون فاق لباس زیر بیرون  یام اصلا نپوشه ابرو ها تمیز  منم ابروهامو پر می کنم ریش بزارم 😁

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
من اولش چون فقط فقط یه نکته داره نکته اش اینکه شما برای کپی باید بری تو تاپیک قبلت اونجا اسم هایی ک ...

ممنون چقدر جالب . پس ببینم چطور میشه اگه اینطور باشه که عالیه 

مدل مورد پسند من 🤣مدل جوجه تیغی شلوار بدون فاق لباس زیر بیرون  یام اصلا نپوشه ابرو ه ...

🏃🤵 مجلسی باشه دیگه نه این تیپی آخه این رو کجا ببرم به درد باغ وحش میخوره که با اون موهای جوجه تیغی کبوتر های آسمون روی سرش تخم بزارن .. والا .. 😂😂

تشکر عزیزم امروز به همه اطلاع دادم که دیگه صدا نمیزنم و دوستان خبر دارن. ممنون عزیزم از لطف شما راضی ...

اره خدا اجرت بده اره ادم ماییه شرمساریه بنویسی 10 فوش به مادر شوهرم 1000000000 ادم میاد بنویسی فلان شهید کسی نیاد یا یه لایک یکی بزنه بره حالا فوشم ندن باید خدامون رو شکر کنیم

راستش راجب این تگ کردنا کم مونده بود فوق بدم به بعصی ها نمی دونی اسم نام کاربری 18 ز بابا چشام چپ می شد هی می شمردم که ز ها چند تان بعدم منشن که می شد 4 تا  ز می اومد باید از اون 4 تا باز همه ز های اونا رو می شمردم بببنم طرف کدومه بعد اخرش باز می ترسیدم نکنه اشتباه پیام دادم می رفتم ریپ می کردم موقع شروع ختم می گفت من منصرف شد یام اصلا ج نمیداد بعد 10 بار تگ ریپ مجبور می شدم حذف کنم

به خودم افتخار می کردم چه اسم کوچیک و قشنگی گذاشتم که تگ کردنم راحته خودم چشم زدم منفجر شدم الان نه تگ می شه نه چیزی😭

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2740
اره خدا اجرت بده اره ادم ماییه شرمساریه بنویسی 10 فوش به مادر شوهرم 1000000000 ادم میاد بنویسی فلان ...

بله همینطوره واقعا .. سمیه جان باور میکنید من یک دفتر مخصوص گذاشتم یک عالمه لیست اسم هست بعد برای چنین نام هایی نوشتم ۸ یی، ۶ صفر و... لطف داری عزیزم .. خوبی از خودتونه .. والا آخه من دیدم تاپیک مسخره لایک ۵۰۰ تا در مدت ۱۵ دقیقه شاخ درآوردم . 

اره خدا اجرت بده اره ادم ماییه شرمساریه بنویسی 10 فوش به مادر شوهرم 1000000000 ادم میاد بنویسی فلان ...

والا چشم خوردی عزیزم . چشم دیدن موفقیت شما رو ندارن 🤕

سمیه جان با اجازه گلم تاپیک رو میبندم . امری داشتید خصوصی در خدمتم 🌹🌹😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🌹🌹