2733
2739
عنوان

میشه در مورد فکم از نیمرخ نظر بدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 47 پست

بچه منم دوتا دندون نیش دارم  اومده رو دندونام چیکار کنم میشه فقط بالا سیم کشی کنم؟؟؟

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ظاهرا معلوم نیست ولی دندون هام رو هم قفل نمیشه

شاید با ارتودنسی مشکلتون بر طرف بشه

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
2740
خوبه ک مشکلش چیه

فکم جالب نیس اصن نمیدونم چیکار کنم رفتم دندونپزشکی گفت نیاز ب ارتودنسی نیس یا باید زیباسازی لبخند بکنی یا جراحی فک که خیلییییی هزینش بالاس

نه ارتودنسی بدتر میکنه ، خواهرم دندانپزشکه

جدی 

من ارتودنسی کردم بخاطر این کرونای لعنتی ٣ ماهه معاینه نشدم نمیدونم مشکلی پیش نمیاد واسم منشی میگ فعلا تعطیل اجباری هستیم کاریش نمیشه کرد

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
2706