2733
2739

منم احساس تنهایی شدید میکنم این ماه زمان عروسیمون بود تالار هم رزو کرده بودیم ولی از طرفی کرونا از طرفی هم بیماری پدر شوهرم همه برنامه هامونو خراب کرد خیلی افسرده شدم

اوف خاهر،،،من امشب دردم همینه با شوهرم طلاق عاطفی شدیم قبلنا وقتی اینجور میشد همش دعا میکردم بام خوب شه ولی الان فقط ازش،بدم میاد ناخودآگاه ب سمت مردای دیگه کشیده میشم حالم ازخودم بده خ بده بخاطر ی نیاز کوچک بخای آویزون یکی باشی خستم چند شبخ خاب نمیرم بااینکه خ نیازم شدیده ولی ازشوهرم متنفرشدم نمیخام کنارم باشه ی مررررررررررد بامحبت میخام توزندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم احساس تنهایی شدید میکنم این ماه زمان عروسیمون بود تالار هم رزو کرده بودیم ولی از طرفی کرونا از ط ...

درکت میکنم ادم خیلی حرص میخوره ایشالا زودتر همه چی درست شه همه کسایی که منتظرن عروس بشن

اوف خاهر،،،من امشب دردم همینه با شوهرم طلاق عاطفی شدیم قبلنا وقتی اینجور میشد همش دعا میکردم بام خوب ...

واقعا مرد بی محبت خیلی بده ادم احتیاج داره یکی باشه که محبت کنه هرچقدم ادم بگه من قوی ام نیاز به کسی ندارم بازم یه جاهایی کم میاره 

2738
واقعا مرد بی محبت خیلی بده ادم احتیاج داره یکی باشه که محبت کنه هرچقدم ادم بگه من قوی ام نیاز به کسی ...

خیلی بده ب جایی برسی،که دیگه آرزویی نداشته باشی من الان نمیدونم چی میخام افسردگی بدی گرفتم

[QUOTE=138386403]اگه میتونی حتما پیش مشاور برو [/QUنمیتونم قدم از قدم بردارم چون هیچ علاقه ای ندارم ...

به خاطر اون قدم برندار بخاطر خودت و بچت قدم بردار نمیدونم بچت چندسالشه ولی در هر صورت حس میکنه ناراحتی مامانشو 

من مامانم بعد از جدایی افسردگی گرفته بود میتونم بگم بدترین روزای زندگیم بود 

به خاطر اون قدم برندار بخاطر خودت و بچت قدم بردار نمیدونم بچت چندسالشه ولی در هر صورت حس میکنه ناراح ...

حرف بچه وفکر بچه که میاد داغونتر میشم ،مشاورم که برم میدونم طلاقو پیشنهاد میده ولی،من نمیتونم،،،،دلم بررا امید زندگیم پاره جیگرم بچم میسوزه