2737
2734
عنوان

شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه جوري انجامش دادين

روزی ۱۰تا توسرم درمیومد تو فک کن ایقد وعضم خراب بودا اسپند کوبید  مث ارد شد کمیم بشه کافیه بعدش جوشوند مادرم خیلی خوب بعدش با ابش کامل گذاشت سرم اا ۱۵دیقه موند بعدش ب سختی ولی پاکش کرد راسی مو باید کوتاه باشه تا راحت تر بشه و جواب زودتر

سردار دلها
سر خودت هم داره؟ شپش همه جا ميره  اسپند بجوشون

آره فکنم هرکاری هم میکنم بازم حرکتشو حس میکنم پشت گردنم.ولی جالب اینجاست هیچ تخمی توسرم نیست الان دوماهه هرروز سرمونگاه میکنن

رختخوابها و مبل و… هم باید با اسپری پرمین بزنی شاید از سطوح دوباره منتقل میشه چون تخم شپش میتونه تا دو هفته زنده بمونه 

هرگز دلم زکوی تو جایی دگرنرفت *یکدم خیال روی توام از نظر نرفت*  جان رفت و اشتیاق تو از جان بدر نشد *سر رفت وآرزوی تو از سر به در نرفت
2740
اول موهاشو کوتاه کن

کوتاه کوتاهه.هم سرخودم هم دخترم کامل میگردم موهاشو هیچی نیست قشنگ پوست سرش دیده میشه ولی یهومیبینی یه روز صبح نگاه میکنم چندتا تخم هست.پشت گردنشم قرمزه

با دست بگيرشون سر خودتم تو حموم نرم كننده و شونه بزن 

گرفتم الان سرش نگاه میکنم هیچی نیست سرخودمم هربلایی که بگی آوردم ولی هم شونه میکنم باشونه ریز های یه دونه هم نمیبینم

کوتاه کوتاهه.هم سرخودم هم دخترم کامل میگردم موهاشو هیچی نیست قشنگ پوست سرش دیده میشه ولی یهومیبینی ی ...

همه ی بالشت ها و تشک ملحفه...کش مو...تل مو

یعنی همه چیو اول خوب بشور بعد بزار تو افتاب 2 روز بمونه

بعد ی شامپو هس واسه شپش اونم بگیر

2 بار در روز بره حموم

و حتما خودت بشین تخم شپش رو از سرش بگیر

همه ی بالشت ها و تشک ملحفه...کش مو...تل مو یعنی همه چیو اول خوب بشور بعد بزار تو افتاب 2 روز بمونه ...

همه این کارارو کردم  مو به نو پس چرا تموم نمیشه😢هر روز که میبرم حموم چی بزنم سرش؟

2706