2733
2734
عنوان

نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 29 پست
سک س 70درصد زندگیه... نامزدم میگه دلیل خیانت مردا س کس.. اگه زن عالی باشه مرد ساپورته چون زنش تو خ ...

خالی بسته تا قبل ازدواج بتونه باهات رابطه جنسی داشته باشه.شاید بعد از عروسی حرفت درست باشه ولی برای نامزدی صددرصد اشتباههه.گولت زده نسخه اش رو بز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
محرمیم...  داشتیم... به خاطر فوت 4نفر ازاقوام عقب افتاد

متوجه شدم عزیزم ولی عرف خیلیا رابطه جنسی قبل از عروسی رو قبول نداره و مردها بخاطر اینکه قبل از عروسی بهش برسن روی این قضیه که نامزد شما گفته مانور میدن

متوجه شدم عزیزم ولی عرف خیلیا رابطه جنسی قبل از عروسی رو قبول نداره و مردها بخاطر اینکه قبل از عروسی ...

ن بابا نامزد من کمتر از من شروره😂

من اولین بار مطرح کردم

اون فقط ی روز کلا اِشغال بود بهش گفتم شک دارم بهتا

گف نیگا اینجوریه و اینا

سک س 70درصد زندگیه... نامزدم میگه دلیل خیانت مردا س کس.. اگه زن عالی باشه مرد ساپورته چون زنش تو خ ...

نامزدت خیلی زندگی رو کوچیک میبینه.

این موضوع قرار نیست مشکلات رو حل کنه.حالا شما عالی هم که باشی.

و در ضمن یه موضوع دو طرفه اس قرار نیست فقط زن عالی باشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
نامزدت خیلی زندگی رو کوچیک میبینه. این موضوع قرار نیست مشکلات رو حل کنه.حالا شما عالی هم که باشی ...

زن عالی باشه

مردباهاش  راه میاد و خوبن باعم

این 30درصد و70 مکمل همن..

زندگیو کوچیک نمیبینه درضمن...

ولی اینم ی بخش زندگیه...

😒😒😒زنی که هیچ جوره کامل نباشع برا شوهرش.  

مرد دیدش عوض میشه...

زن عالی باشه مردباهاش  راه میاد و خوبن باعم این 30درصد و70 مکمل همن.. زندگیو کوچیک نمیبینه د ...

دیدتون به درد دوره قاجار میخوره...درسته رابطه مهمه اما نه ۷۰ درصد...انقدری که درک متقابل،حامی بودن،عشق بی قید و شرط و... ضروریه.رابطه نمیتونه این چیزارو تامین کنه هرچند باید بری وارد زندگی بشی تا متوجه بشی الان قسمت هیجانی داستانی...زمانی که آدم به یه آغوش محبت آمیز نیاز داره و نه جنسی متوجه میشی که صد در صد زندگی‌میتونه تو اون آغوش خلاصه بشه...درمورد کامل بودنم اینو بدون صرفا برای زن ها نیست یاد بگیر که ما زنا عروسک نیستیم گاهی ممکنه ماهم دلمون بخواد ژولیده و خسته باشیم و باید درک بشیم.

دیدتون به درد دوره قاجار میخوره...درسته رابطه مهمه اما نه ۷۰ درصد...انقدری که درک متقابل،حامی بودن،ع ...

ببین نامزد همه ی این افکار شما رو قورت داده حفظع

ولی من بحثم اصن این چیزاییکه شما داری میگی نیست

دوره قاجار عزیزم زن بودن مهم بوده نمیدونی بدون،

من بحثم با مردای تنوع طلب بود نه شما و اقاتون

نامزد من اگه فکرش فقط س کس بود،4سال رو اخلاقم کار نمیکرد 4سال رو درسم کارنمیکرد

4سال دنبال سربازی و کار نبود 4سال باهم مشاوره نمیرفتیم تا متوجه شیم بدرد هم میخوریم...

من بحثم یه چیز دیگه بود ...درضمن جاییکه ما قرار داریم تا الان به اندازه یه زنو شوهر واقعی درک کدیم

وگرنع همون 1سال اول دوستی ازروی جهالت ازدواج میکردیم

ببین نامزد همه ی این افکار شما رو قورت داده حفظع ولی من بحثم اصن این چیزاییکه شما داری میگی نیست د ...

باشه.