2737
2734
شما ها که بهم امید میدین  دلمو قرص میکنید  خد دلتونو شاد کنه  ایشالله که مثبته

ایسالا به امید خدا مثبته میگم من با گریه رفتم تو دستشویی تازه گفتم دوباره الان جلو شوهر ضایع میشم اصلا امید نداشتم ولی خدا دعاهام رو شنید از ته قلبت دعا کن مطمئنم خدا جواب میده اگه یک درصد هم نبود اصلا نا امید نشو من تنبلی دارم با پیاز درمانی و لتروزول و گلوکوفاژ تونستم بچه دار شم البته اول خدا بعد دارو

خدایاااااا خیلی دوست دارم ازت ممنونم❤نی نی مونو به خودت سپردم سالم بدنیا بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جان دلم از ته ته ته دلم برات دعا میکنم بحق علی باردار باشی اگرم زبونم لال نشد ماه بعد حتما حتما ل ...

مرسی عزیزم 

دکتر برای ماه آینده برام روز ۵تا کلومفین نوشته

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
منم کلومفین نخوردم بدون دارو روز ۱۲پریودی ۱۵/۴۴بود  بعدش دکتر سه تا سینال اف داد  بعدش ک ...

ایندفعه بگو لتروزول وو گلوکفاژ بنویسه اینا قوی ترن مطمعن باش نتیجه میده اول خدا

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
2728
مثل یه بنده درمونده و عاجز افتادم به پاش زجه زدم بخدا داد 

میدونم چی میگی منم همینطور🌹

خدایاااااا خیلی دوست دارم ازت ممنونم❤نی نی مونو به خودت سپردم سالم بدنیا بیاد
2738
ایندفعه بگو لتروزول وو گلوکفاژ بنویسه اینا قوی ترن مطمعن باش نتیجه میده اول خدا

آره گفته این ماه کلومفین بخور ماه بعدش لتروزل مینویسم

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
ایسالا به امید خدا مثبته میگم من با گریه رفتم تو دستشویی تازه گفتم دوباره الان جلو شوهر ضایع میشم اص ...

حرف دوستمونو نگا ایشونم با لتروزول باردارشده این ماه لترو بخور حتما نتیجه میگیری

آره گفته این ماه کلومفین بخور ماه بعدش لتروزل مینویسم

من اولین دوره بود لتروزول خوردم کلومفین اینا نخوردم باهمون اولیش حامله شدم بنظرم زمانو از دست نده

شما ها که بهم امید میدین  دلمو قرص میکنید  خد دلتونو شاد کنه  ایشالله که مثبته

تو علایم منو داری دلم میگه حامله ای عشقم 

حرف دوستمونو نگا ایشونم با لتروزول باردارشده این ماه لترو بخور حتما نتیجه میگیری

چشم🤗

2706