2737
2734
عنوان

چرا سایت انقد خلوت شده ادم حوصلش سر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم آره😂😂😂😂استارترش بی جنبه بود🤣🤣🤣🤣♥️♥️♥️♥️♥️

خدانکنه عزیزدلم😍😍😍😍

فاز خودش معلوم نبود بعد اومد از ما میپرسید😐🤣

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
2728

هر چی میگردم یه تاپیک درست پیدا نمیکنم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

با اجازه اسی..تولد پریا رو اینجا تبریک بگین😻💐دنیا__همسرم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4426113/تولدت-مباااارک-عزیزمدنیا-همسرم

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2738

یعنی‌واقعا دلیلشو نمیدونی؟؟؟؟؟

میخواستی دیروز وامروز صبح بزنی شبکه یک حرم امام هشتمو ببینی.

حرم شاهچراع شیرازو ببینی.پلیس‌راه اصفهانو ببینی.خیابونای تهرانو ببینی اون هفته هم ۳روز‌پشت سر هم تعطیله باز همین بساطه.

نمونش عمو زنعموی بیشعور منن که بعد سفرشون تازه هرچند شب یکبار بچه هاشونو میفرستن خونه مامانجونم چون نوبتیه بین بابامو عمو وعمه هام.این احمقا بحز خودشون خیلیای دیگه‌رو درگیر میگنن.

مگه ادم گوسفند نما شاخو دم داره؟؟؟؟الکیه هرروز ۲۰۰۰و خورده ای امار اضافه میشه.این است ایرانی جماعت

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ