2733
2734

پیج بعضی از این بلاگرا تو اکسپلور میاد امروز باز پیج یکیشونو دیدم که قبلادیده بودم از لوازم منزل تا ظرف وظروف حتی لباسای خودش یا بچش همه از تبلیغات مفت و مجانی🙄

واقعا اگه اینستا نبود اینا چه میکردن؟؟

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل خیلیی هااا میخوام اسم بگم باز میگم ولش غیبت نشههه

واقعا انقد ببخشید مفت خوری عجیبه

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
2731

به قران..تازه خودشون اکثرا پولدارن چون ملت فقط پیجای لاکچریو فالو میکنن.خودشون کم پولدارن با تبلیع شیر مرغ تا جون ادمی زاد چقدر راحت با یک استوری گزاشتن و تفریح پول درنیارن بعد ما واسه چند ر غاز صبح تا شب کارمندی میریم کار.....من شنیدم بابت یک استوری دو سه تومن میگیرن..کالای مجانی به کنار

یه مشته ننه بابا گدان. آدم حسابی از سوراخ سنبه های خوتش فیلم نمیگیره 

اره حتی چای تو دستش از این لیوانای جدید زیرش پیج لیوانو تگ کرده 

حتی مواد غذاییش😑

2738

من تازه عروسم دخترعموهام که هم سنیم میگن عکس عیدیاتو بفرست همش کمش میکنم ی ذره میفرستم میگم مجردن دلشون نخواد گناه داره 

بابا بزرگم میگفت بو غذا تا خونه هفت تا همسایه میره باید ببری بدی دلشون نخواد 

نمیشه تو مختصات زندگی من نمیگنجه که نمایش بدم واسه پول

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘

چه اشکالی داره؟ 

تبلیغ میکنه پول میگیره 

مثل پیام بازرگانی 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

منم دلم ميخاد ازين پولاي مفتكي زياد😭😭😭😭

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
یه مشت گداتر ازخودشونم فالوشون کردن واسشون به به چه چه میکنن اینام جوگیرمیشن

اره زنه کامنت گذاشته بود سیسی جون تورو جون مادرت بگو کوسن مبلتو کجا خریدی تورو قران بگو. ندید بدیدا

2706