2733
2734
عنوان

دیگه واقعا نمیتونم شوهرمو تحمل کنم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 58 پست
نه چرا بربخوره بفهمم دورازچشم من اینکارو کرده بهتره؟ بفهمم پاش سست شده دوتارفیق ناباب نشسته زیر پا ...

اهان.بله درک میکنم 

ولی کلا با دست ک نمیگم

مثلا چجور بگم نترکم لای پا یا ...

برای اطلاعات خودم میگم برا ایندم😂اخه ارضا ک فقط با دست نیس

😎
ببخشید ولی چرا خودت با دست راضیش نمیکنی بهت برنمیخوره کنارت خودشو ارضا کنه

البته ناگفته نماند اولین بار بهم برخورد خیلی هم برخورد اما به روم نیاوردم یواشکی حتی گریه کردم......

میدونی ادم باید از ریشه از این کارا نکرده باشه یا انقد قوی باشه ارادش ایمانش که توبه کنه

وقتی شوهر من اینطور نیس مجبورم با بد کنار بیام تا با بدتر مواحه نشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چرا بربخوره بفهمم دورازچشم من اینکارو کرده بهتره؟ بفهمم پاش سست شده دوتارفیق ناباب نشسته زیر پا ...

این ک جلو شما اینکارو میکنه بهتر از قایمکی بودنه ولی راستش من بودم ناراحت میشدم دوست داشتم فقط خودم اینکارو کنم

😎
اهان.بله درک میکنم  ولی کلا با دست ک نمیگم مثلا چجور بگم نترکم لای پا یا ... برای اطلاعات خو ...

پ.ش.ت که اصصصصصصلا اجازه نمیدم

لا.*&*پا  که دیگ معنی نداره واسه کسی که د.خ.و.ل رو تجربه کرده 🙈

2731
ینی چقد ادما بد شدن ک انتظارات اومده پایین و با وجودی ک کارشون بازم غلطه خداروشکر میکنید ک کار بدتر ...

متاسفانه💔‌کلی با عقاید دوران مجردیم فاصله گرفتم تا زندگیم حفظ بشه😔

2740
شوهرت چجور ادمیه؟ینی باتو فرق داره خدایا چقد این میل مردا تو زندگیشون مهمه😒😢

از لحاظ اعتقادی و ایمان اره 

ضعیفه

میشه قویش کرد

اما خیلی طول میکشه

کلا توهمچین خونواده ای بزرگ شده

اما ارادت خاصی به حضرت ابوالفضل(ع) داره 

باید از ایشون کمک بخوام☹ 

از لحاظ اعتقادی و ایمان اره  ضعیفه میشه قویش کرد اما خیلی طول میکشه کلا توهمچین خونواده ای ...

نزدیک ترین فرد تویی ک همسرشی اره باهم برید زیارت امام حسین و حضرت ابوالفضل متحول شه😁بنظرم هیچی ب اندازه نماز رو ادم تاثیر نداره 

😎
خخ توروحت.🤣😂🤣😂اورال هم نمیشه؟تمام باورام بهم ریخت از ازدواج میترسم

😂😂😂😂نه دیگ فقط روش خودش

اره بترس رو معیارات خیلی جدی باش

تا از چشم و هیکل و پول وماشین طرف خوشت اومد اوکی نده

عقیده ها خیلی مهمه خیلی 

پیر میشی عقیدت باهاش زمین تا اسمون فرق داشته باشن

😂😂😂😂نه دیگ فقط روش خودش اره بترس رو معیارات خیلی جدی باش تا از چشم و هیکل و پول وماشین طرف خوش ...

من فقط واسم مهمه نماز بخونه اخه کی تواین دوره نماز میخونه😑تازه مگ فقط عقایده همچی تو ی نفر جمع نمیشه

😎