2733
2739
عنوان

بیاین بگم چیشده (عروسی دختر خواهرشوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1466 بازدید | 57 پست
آخه تو شهر ما حداقل ده روز جلوتر کارت میدن که مردم برنامه ریزی کنن  ببین الان شما تو این چند ر ...

خب منم از همین تعجب کردم دیگه😕 میگم چرا انقد یهویی آخه تا حالا پیش نیومده بود ی بار دیگه تاپیکمو از اول بخونی متوجه میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دقیقن

بخدا من همیشه میگم وای چی بپوشم شوهرم میگه خدا ذلیلت کنه این چی بپوشم تو منم از راه بدر کرد حالا هر جا بخواییم برام شوهرم از 10 روز قبلش  گیر میده وای حالا می میپوشی

خدایا بابت همه چیز شکرت😙
2731
اندامی 

خب اگه اندامی و قد بلند که به نظر من یک لباس بلند بپوش ولی اگر قدتون متوسط رو به کوتاهه که یک کت دامن کوتاه یا یک سرهمی که تا بالای زانوت باشه بپوش ، برای رنگشم که اگه پوستت سفیده که من میگم رنگای تیره تر مثل سرمه ای یا مشکی یا ابی یا قرمز ولی هرچی رنگ پوستت کدرتر باشه ، رنگ لباست روشن تر باید انتخاب شه و کلا مکمل میشه ، البته اینا بستگی به سلیقه داره و هرکس نظرش فرق داره عزیزم

خب اگه اندامی و قد بلند که به نظر من یک لباس بلند بپوش ولی اگر قدتون متوسط رو به کوتاهه که یک کت دام ...

ممنونم گلم قدم ک خوبه اندازس165 پوستمم نع سفیدم نع سبزه گندمی ام تقریبا  ی لباس بلند مشکی دارم احتمالا اونو بپوشم 

تقریبا مثله اینه ولی استینش کوتاه تره بنظرت خوبه؟ 

ممنونم گلم قدم ک خوبه اندازس165 پوستمم نع سفیدم نع سبزه گندمی ام تقریبا  ی لباس بلند مشکی دارم ...

اره عزیزم خوبه و یک سوال دیگه موهات بلنده یا کوتاه ؟ چون وقتی لباسای بلند میپوشی بهتر موهارو کمتر ارایش کنی و اگه بلنده بزاری باز باشه و  لباسایی که کوتاهه مدل موی جمع بهش میاد 

2740
بلنده عزیزم  آها باش مرسی ❤️

خواهش میکنم عزیزم بازم هرجور خودت راحت تری ولی به نظرم اینطوری بهتره ، من خودم برای عروسی دختر خالم ی لباس مشکی پوشیدم تقریبا شبیه هین لباسی که عکسشو انداختی اما پشتش ی تور داشت و یکم دامنش حالت دار بود و قد منم 165 و موهامم بلنده بعد رفتم موهامو اتو کرد و باز گذاشت و لباسمو پوشید ، اصن ی دافی شده بودم برا خودم و جالبه با اینکه لباس مشکی بود اما کلی مشتری پیدا کرده بود و همه چشاشون قلبی میشد (البته قبلش من دوسه ماه داشتم سرچ میکردم چی به چی میاد و فهمیدم چطور باید لباسای مجلسی رو پوشید )ولی بازم بگرد ببین چه تیپی بیشتر بهت میاد امیدوارم خوش بدرخشی عزیزم   

خواهش میکنم عزیزم بازم هرجور خودت راحت تری ولی به نظرم اینطوری بهتره ، من خودم برای عروسی دختر خالم ...

مرسی خانم گل حرفات منطقی بود و خیلی خوب❤️❤️🌺🌺نظرم رو همین میمونه همینو میپوشم موهامو هم باز میذارم