2733
2734

نگم برات که چقد این شهیدو دوس دارم واقعا وقتی زندگینامشو خوندم انگار رو ابرا بودم برا خودم پیش نیومده اما تو جلد دومش نوشته که مواردی بوده شهید هادی کمک کرده،من خیلی دوس دارم یبار برم مزار یادبودش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه. به جای ان با توکل بخدا و توسل به ائمه معصوم بله 

عزیزم از خود شهید که مستقیما حاجت نمی‌خوان، ایشون چون پیش خدا خیلی عزیزه ایشون رو واسطه قرار میدن و قسم میدن که حاجت بگیرن

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
2728
عزیزم از خود شهید که مستقیما حاجت نمی‌خوان، ایشون چون پیش خدا خیلی عزیزه ایشون رو واسطه قرار میدن و ...

خیلی واضحه که از شهید نمیخان چرا فکر کردید من اینو نمیدانم اما هیچ کجا در احادیث و قران ندیدم خداوند یا امامان توصیه به واسطه قرار دادن شهدا کرده باشند 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

یکی ای شهید بزرگوار

یکیم شهید پلارک 

یعنی از ته دل بخوا امکان نداره دست رد به سینت بزنه

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2738
خیلی واضحه که از شهید نمیخان چرا فکر کردید من اینو نمیدانم اما هیچ کجا در احادیث و قران ندیدم خداوند ...

این همه درمورد دعا در حق دیگران شنیدیم دیگه که میگن دعا در حق دیگران بیشتر اجابت میشه

چه بهتر که اون طرف ک برامون دعامیکنه بنده خوب و پاک خدا باشه

و ما از شهدا میخواییم برای ما دعا کنن و واسطمون بشن

همونجور ک تو قرآنم هست شهدا زنده اند..

《صلواتی هدیه به روح مطهر شهـــــدا..》
این همه درمورد دعا در حق دیگران شنیدیم دیگه که میگن دعا در حق دیگران بیشتر اجابت میشه چه بهتر که او ...

این موضوع فلسفه دارد میگن دعا در حق دیگران مستجابه چون با زبان شما گناه نکردن و اگر خواستشون با زبان شما مطرح بشه مستجابه. در مورد شهدا مفهوم زنده بودن و روزی گرفتن نزد خدا ربطی به این موضوع ندارد 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
چی نذر کردین؟

مثل دستور امضام نذر کنید تو تاپیکی که لینکش آخر امضامه کلی کامنت و اسکرین حاجت روایی هست 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
سوال منم هست

مثل دستور امضام نذر کنید واسه دو ائمه و دو شهید عزیز .تو تاپیکی که لینکش آخر امضامه کلی کامنت حاجت روایی هست 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی