2733
2734

من موهامو دکلره کردم اما دو رنگ شده ینی یه قسمتایی خیلی روشن شده حالت استخوانی شده یه قسمتاییم زرد که اصلا دوس ندارم من این زردارو چیکار کنم؟؟میتونم خودم با دقت تو خونه اون قسمتایی که زرده رو بازم دکلره کنم؟؟

فک میکنم اگه شامپو بنفش درجه یک گیر بیاری بزنی زردی موهاتو میگیره

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی موهات داغون میشه

خیلی به موهات برس 

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2740
دودی روشن بود

بین شامپوها ب چشمم نخورد🤔

ولی منم میخاستم دودی کنم...چطور بود؟شما از رنگش راضی بودی؟قشنگ دراومد؟

حالا ب سرم زده بنفش کنم... امیدوارم آرایشگره بتونه خوب در بیاره.موهای دوستمو ک نتونست

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
بین شامپوها ب چشمم نخورد🤔 ولی منم میخاستم دودی کنم...چطور بود؟شما از رنگش راضی بودی؟قشنگ دراومد؟ ...

پشطمون میشی رنگ فانتزی بزاری الان سورمه ای مُده .روشش رو سرچ کن تو خونه بزار خودت اگه دکلره داره موهات

2706