2737
2739
اینا طنز نیستن ولی قشنگن شبی که ماه کامل شد،..قسم ، سرخپوست، استیگمات، نبات

شبی که ماه کامل شد ،قشنگ نبود که ؟ همش جروبحث و دعواو جنگ و...

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصن یکمشو دیدم خیلی زشت بود خاموش کردم گذاشتم کنار😐

اخه ما دسته جمعی میدیدم خیلی چسبید

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
من اصن یکمشو دیدم خیلی زشت بود خاموش کردم گذاشتم کنار😐

نه قشنگ بود خدایی

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2740
مطربم شنیدم اما خودم ندیدم هنوز

عالیه من خیلی دوسش داشتم

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

سمفونی نهم هم قشنگه مخصوصا اونجایی که رفته بود جون هیتلر رو بگیره