2733
2739
عنوان

با عفونت ادراری کم هم ممکنه کیسه آب خدایی نکرده بترکه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 42 پست
تورو خدا سرخود هیچی استفاده نکن تاچهارشنبه که هیچ تا دوهفته دیگم اتفاقی نمیفته صبر کن بزار دکترت بهت ...

ممنون عزیزم پس دیگه نمیخورم 

اره منم از ترسم قرص و دارو میخورم سرخود من طاقت ندارم بچم چیزیش بشع😖😖😖😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی هیچ دارویی مصرف نکردی؟؟ جواب ازمایشتو نداری؟؟

من ایران نیستم عزیزم. من ده روز خونریزی شدید داشتم ولی نمیفهمیدن از چیه فقط میگفتن بچه خوبه! دو سه روز اخر درد داشتم فک کردم شاید طبیعیه یک روز مونده به اخر رفتم دکتر ازمایش گرفتن عفونت خیلی زیاد دلشتم ولی بچه خوب بود هنوز بهم دارو دادن گفتن پس فردا بیا که من فرداش انقباض رحمی گرفتم و بچه ام رفت... اگه زودتر دارو میگرفتم شاید میموند😞الانم از بینارستان شکایت کردم

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
الهی ب حق دلشکستم ک خدادلتوشادکنه

الهی آمین انشالله خدا یه بچه نازو خوشگل وسالم به حق پنج تن بهت بده اینجا ما یه زیارت داریم به اسم بی بی سه شنبه خیلی حاجت میده نرز کن بگو یا بی بی سشنبه خده بهم یه بچه سالم بده درو همسایه آش میدم ببین مطمئن باش حاجتتو میگیری فقط حتما جوابشو به من بده حاجتتو گرفتی درخواست دوستی واسم بزن که به منم خبر خوش بدی خوشحالم کنی😊

2728
ممنون عزیزم پس دیگه نمیخورم  اره منم از ترسم قرص و دارو میخورم سرخود من طاقت ندارم بچم چیزیش ب ...

آفرین نخور اگر میخوای بچت چیزیش نشه دارو سرخود نخور تا چهارشنبه صبر کن مطنئن باش هیچ اتفاقی نمیفته منم این مشکل وداشتم به جان بچم خوبتو میخوام که میگم صبر کن والکی حرف نمیزنم خاطرت جمع باشه که اتفاقی نمیفته عزیز دلم

من ایران نیستم عزیزم. من ده روز خونریزی شدید داشتم ولی نمیفهمیدن از چیه فقط میگفتن بچه خوبه! دو سه ر ...

یعنی برا خونریزی آمپول پروژسترون بهت نمیزدن؟؟ منم هفته ۱۴خونریزی خیلی شدیدی گرفتم ولی با آمپول خوب شدم و بعدش برا لکه بینی شیاف استفاده کردم

یعنی برا خونریزی آمپول پروژسترون بهت نمیزدن؟؟ منم هفته ۱۴خونریزی خیلی شدیدی گرفتم ولی با آمپول خوب ش ...

نه خدا لعنتشون کنه اینا اصلا به امپول و شیاف اعتقاد ندارن

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
2738
الهی آمین انشالله خدا یه بچه نازو خوشگل وسالم به حق پنج تن بهت بده اینجا ما یه زیارت داریم به اسم بی ...

بخدا بچه داربشم هرسال همین امروز ک عید سعید فطر آش نذرمیکنم بدم فقد بچه سالم باشه ب حق همون زیارت بی بی کجاهستین شما؟؟من گرگانیم

بخدا بچه داربشم هرسال همین امروز ک عید سعید فطر آش نذرمیکنم بدم فقد بچه سالم باشه ب حق همون زیارت بی ...

من کاشان هستم انشالله که حاجتتو میگیری فقط درخواست دوستی بزن برام من بلد نیستم دوست دارم بی بی سشنبه حاجتتو داد منم بدونم خوشحالی کنم ❤🙌