2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هر وقت از کسی ایراد میگیرم دقیقا همون بلا سر خودم میاد.. مثلا میگم فلانی چرا اینجوری رفتار میکنه و... بعد از چند مدت میبینم که خودمم دارم همون کارو انجام میدم 😢😢😢 این درس عبرتی شده که ایراد نگیرم و قضاوت نکنم به هیچ‌وجه

2740
میدونم این حرفا و تاپیک ها طرفدار نداره خیلی اما میگم که اگر یه روزی گذر یه اهل دلی به این تاپیک ...

خيلي موضوع جالبي ه استارتر... ولي هيچ رفرنسي نداره كه ادم بدونه واقعا بايد چكار كنه. 

خيلي موضوع جالبي ه استارتر... ولي هيچ رفرنسي نداره كه ادم بدونه واقعا بايد چكار كنه. 

ممنون

تجربه شخصی منظورمه 

دوست دارم تلاشمو حداقل برای زندگی خودم کنم

قبلا انقدر حساس نبودم بهش

حالا که سنم داره میره بالا نمیخوام بیشتر از این با هنرای خودم برای خودم چاله بکنم

ممنون تجربه شخصی منظورمه  دوست دارم تلاشمو حداقل برای زندگی خودم کنم قبلا انقدر حساس نبودم ب ...

من راستش خيلي بهش فكر كردم... 

صادقانه خيلي از افكارم هم واقعي شده، اما جديدا به يه نتيجه اي رسيدم، كه اين موضوع قاعده و قانون نداره انگار، يني در نهايت بايد خدا بخواد تا بشه... نميدونم منظورمو چطور بگم. چون از نظرم خدا هرچيزي رو با قانون قرار داده، شايد قانونش اينه كه نهايتا خدا تاييدش كنه

البته گاهی به اون طرف ماجرا هم فکر میکنم

اینکه ما کلی حرف و فکر داریم در طول زمان که خب فراموش میشن

وقتی یکی از این هزارتا اتفاق می افته یادمون میاد که خودمون گفته بودیم

و همچنان اون 999 تا که گفتیم و نشده رو یادمون نمیاد

2706