2733
2734
4روزه بود که بردیم پیش دکترش درجه زردیش 12بود بعد از اون تو خونه تو دوران نقاهت بعد زایمانم مامام بهش رسیدگی میکرد و به گمونمون زردیش اومده بود پایین اما امروز دوباره برده بودم پیس دکترش برای نفخ و قولنجش که درجه زردیشو گرفت با دستگاه گفت 12/3لراش از ادرار نوشت خیلی میترسم صبح رفتیم از خون غربالگری بهداشتش رو مجدد گرفتن چون مشکوک بود و تیروئیدس گفتن کم کاره ای خددددددا خیلی خسته ام کاشکی هیچ چیش نباشه خداااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
آره زردی باید چک بشه من تا آخر 2 ماهگی میبردم چند روز یه لار دکتر بهم گفت اگه بره بالای 13 باید تو خونه نور بگیری اگه بالای 16 باید بستری شه واسه بالای 1 ماه ولی اولش جفت بچه هام چند روز بستری شدن
عزیزم واقعا مادر بودن مشکله . درکت می کنم. بله زردی درجه بالا و کنترل نشده روی مغز بچه تاثیر داره. باید پیگیر بود
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
2706