2737
2739

دخترم دوسالو ۶ ماهشه..من از وقتی که این بچرو به دنیا اوردمش همه وقتمو براش گذاشتم وقتی برای خودم نداشتم البته وظیفه تمام مادرا همینه..توی خونه که باهاش هستم خیلی رابطم باهاش خوبه باهاش بازی میکنم محبت میکنم اما چشمش به کسی دگ میفته کلا منو فراموش میکنه جوری ک حاضره باهاشون بره اینور اونور..همه میگن بچت عین خیالشم نیست وقتی تو نباشی..این حرفا آزارم میده حس میکنم بچم بیمعرفته یا منو دوس نداره مخصوصا وقتی چشمش به فامیلای پدرش میفته به هیچ عنوان از من حرف شنوی نداره ولی کافیه اونا بهش بگن اینکارو نکن گوش میده خیلی منو ضایع میکنه..جوری ک حس میکنم واقعا زیاد بودم براشو زیادی شدم..نمیدونم چرا ولی حالم بده و حس خوبی به بچم ندارم اصلا.واقعا رفتارشو نمیفهمم..بچه های دگرو میبینم بلاخره توی جمع حواسشون به مادر هم هست یا گوش میدن به حرف مادر ولی این بچه از من فراریه میگه برو نیا پیش من.

زندگیم فقط دخترم،پدرم،مادرم..همین✋

نه شاید برا اینه که مدام تورو میبینه و باهمین حرف و کارای دیگران ب چشمش تازگی داره

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم

بنظرم اینکه شما تمام وقت پیش کودکتون باشید و از خودتون هرگز جداش نکنید ممکنه این رفتار رو باعث بشه 

بچه ها نیاز دارن گاهی برای خودشون باشن و شمام بعنوان یه مادر گاهی لازمه برای خودتون وقت صرف کنید 

بهتره برای بررسی های بیشتر با روانشناس کودک صحبت کنید