2737
2739
عنوان

بدون شرح☆☆☆♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 101 پست
عه الان که گفتی فهمیدم مرد😅

میدونم مرده میگم مگه دختری صورتت وپوشوندی

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خوبیتون ولی من اگه پسربودم هیچ وقت صورتم وشطرنجی نمیکردم😊

لطف دارید 🙏

فرمایش شما متینه و قطعا هرکس نظر و سلقیه ایی داره 

سپاس🙏🍁

مرا تا دل بوَد ، دلبر تو باشی.......!                             کاربر اقا هستم بی ادبی و توهین نمیکنم ، پس لطفا بی ادبی و توهین نکنید👌🙏 مرسی...!
لطف دارید 🙏 فرمایش شما متینه و قطعا هرکس نظر و سلقیه ایی داره  سپاس🙏🍁

خواهش

ولی حیف که اسلام دست وپای مارو بسته

وگرنه عکسم ومیزاشتم پروفایلم🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
میدونم مرده میگم مگه دختری صورتت وپوشوندی

من عکسشوو نگاه کردم ولی جنسیتشو نخوندم فکر کردم دختره با مانتو بدون روسری عکس گرفته  

.                                                                  
خب تایید نمیشه 

آهان آی زرنگا 🤣🤣

من عکسشوو نگاه کردم ولی جنسیتشو نخوندم فکر کردم دختره با مانتو بدون روسری عکس گرفته    

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅

2740

😂😂😂

نَنی چوجور غم دَرَمه  تَرَه می وَر کم دَرَمَه می رزو می دیل خوشی  هَنَه که تو بایی نیشی
کاش یه عکسی، یه دلنوشته ای چیزی میبود میگفت (چه دلیلی داره یه مرد بیکار و خاله زنک بیاد تو سایتی که ...

عجب بابا نمیتونی توهین نکنی 

نَنی چوجور غم دَرَمه  تَرَه می وَر کم دَرَمَه می رزو می دیل خوشی  هَنَه که تو بایی نیشی
😁

😁

خب تایید نمیشه 

نه محمد جان تایید میشه خودم نزاشتم فرقی نمیکنه که عکس مدلینگ بزاری با صورتشون تایید میشه عینه مال داداش ۶۲ پس فرقی نمیکنه صورت من باشه یا یه مدلینگ😅🙏 ولی الان یه عکس دیگه میخوام بزارم تایید نمیشه نمیدونم چرا 🤦‍♂️

مرا تا دل بوَد ، دلبر تو باشی.......!                             کاربر اقا هستم بی ادبی و توهین نمیکنم ، پس لطفا بی ادبی و توهین نکنید👌🙏 مرسی...!