2733
2734

سلام

کسی هست که حق طلاق داشته باشه، آیا این حقو باتمام مهریه دارید یا به شرط بذل مهریه این حقو گرفتید؟

به نظرتون داشتن حق طلاق با گرفتن ۲۰ تا سکه از ۱۱۴ سکه معقوله؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه مشکلی؟

اگه دور از جون شوهر فوت کنه باید از پول و اموال شوهر مهریه زن رو بدن ولی اگه زن مهر نداشته باشه مال به اون صورت هم بهش نمیرسه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2740
اگه دور از جون شوهر فوت کنه باید از پول و اموال شوهر مهریه زن رو بدن ولی اگه زن مهر نداشته باشه مال ...

وا خب اون موقع که من اقدامی برا طلاق نمیکنم، همون ۱۱۴ تا میگیرم😁البته دور از جونش

جدی میگی؟ حس میکنم داره سرم کلاه میره، ۲۰ تا خیلی کمه، باید ۴۰ تا بده

اره عزیزم، میگی سه‌ماه حدا زندگی کردی دیگه. میبینی چقدر سخته. اگر بخواد اذیتت کنه طلاق نده ،خیلی بد و سخته دستت به هیچ جا بند نیست ، به جایی میرسونتت که بگی اصلا مهریه ام میبخشم طلاق بده. ولی اینجوری جایی که واقعا به ین بست رسیدی جدا میشی ،اون بیست تارم داری . همون بیست تا هم خوبه

ببين وكالت طلاق برگ برنده اس چون زن اصلا به راحتى نميتونه طلاق بگيره اگه نياز مالى ندارى همين خوبه ...

آره والا  وکیلم میگفت مطمئن باش نمیده، چرا وقتی خطای بزرگی نکرده این حقو بهت بده، حالا که شوهرم داره میده خانوادم توقعشون بالاتر رفته میگن ۲۰ تا سکه کمه،تا دیروز میگفتن مهرتو ببخش فقط طلاقت بده،حالا که داره حق طلاق میده با ۲۰ تا سکه میگن ۲۰ تا کنه حداقل ۴۰ تا بده 

علاج واقعه قبل از وقوع بايد كرد يه سر به دادگاه هاى خانواده و پزشكى قانونى و مشاوران طلاق بزنيد ميف ...

من دوستم باباش تو دادگستری میشدزمان عقدم کلی تو گوشم خوند این حقا رو بگیر، خودشم گرفته بود،

خانوادم زدن از ذهنم که این حرفا چیه، در شان ما نیست و فلان، الان خودشون به حرف من رسیدن😐😐

ببين اون وكالت رو بخاطر پول از دست نده كه ارزش نداره خصوصا اگه مشكل دارى و به جدايى فكر ميكنى ابدا ...

حالا یه چونه ای میزنم سر ۴۰ تا،مثلا میگم ۲۰ تاش نقد ۲۰ تاش قسط ، ولی قبولم نکرد دیگه آره والا همین غنیمته،اصلا کلش خورده جایی عجیبه قبول کرده،چون با اینکه تحصیلاتش دکتریه ولی تفکراتش مردسالارانه و سنتیه

علاج واقعه قبل از وقوع بايد كرد يه سر به دادگاه هاى خانواده و پزشكى قانونى و مشاوران طلاق بزنيد ميف ...

ینی زن حق طلاق داشته باشه بدون حضور شوهرش میره دادگاه و با استفاده از حقش طلاق میگیره ؟؟آخه این حق ب چ درد میخوره.خیلیا رو دیدم ک مهریه رو اهرم فشار کردن و توافقی جدا شدن و مرده هم زنش رو نتونسته اذیتی کنه

امیدوارم به همه خواسته هاتون برسین*اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم*
دقت كن به متن وكالتنامه طلاق ات بايد جامع و كامل باشه و همه نكات داخلش نوشته شده باشه وگرنه به درد ...

از همون متن میترسم سرم کلاه برع،  نمیدونم دقیق چی باید نوشته شه،

2706